Skandal w Anglii: Eden Hazard kopnął chłopca od podawania piłek? (wideo)

Rozgorzała dyskusja czy Eden Hazard kopnął chłopca od podawania piłek czy też nie. Belg został wyrzucony z boiska dziewięć minut przed końcem, a The Blues nie awansowali do finału Pucharu Ligi.

Chelsea Londyn całe spotkanie męczyła się z rywalem i musiała odrobić dwie bramki. W pierwszym spotkaniu przegrała ze Swansea City 0:2. W 81. minucie sfrustrowany wynikiem Eden Hazard chciał, żeby gospodarze szybko rozpoczęli grę, jednak uniemożliwił to chłopiec od podawania piłek. Belg postanowił "wydobyć" futbolówkę z uścisku chłopca i użył do tego nogi. Czy kopnął go w żebra, jak sugerował chłopiec?

Sędzia uznał to za niesportowe zachowanie i wyrzucił Hazarda z boiska. Chelsea zremisowała 0:0 i nie awansowała do finału.