Gol Włodarczyka w debiucie w lidze greckiej

W weekend został zainaugurowany nowy sezon greckiej ekstraklasy. W niedzielę w barwach Arisu Saloniki zadebiutował w meczu ligowym <b>Piotr Włodarczyk</b>. Jego klub podjął na stadionie im. Kleanthisa Vikelidisa Levadiakos. Gospodarze odnieśli zwycięstwo, a spory w tym udział miał były zawodnik Zagłębia Lubin.

Polak może zaliczyć swój występ do bardzo udanych, choć nie wybiegł w wyjściowym składzie miejscowych. Włodarczyk pojawił się na boisku dopiero po zmianie stron przy stanie 0:0. W przerwie zmienił Toniego Calvo. W 67. minucie Aris objął prowadzenie. Gola dla gospodarzy zdobył Javito. Swój udział przy tym trafieniu miał Włodarczyk.

Polak w 79. minucie podwyższył wynik. Zespół z Salonik wyprowadził wówczas kontrę. Javito zacentował z prawego skrzydła, Sergio Koke zostawił futbolówkę naszemu rodakowi, a ten umieścił ją w siatce. Więcej goli w tym pojedynku nie padło.

Aris Saloniki - Levadiakos 2:0 (0:0)

1:0 - Javito 67'

2:0 - Włodarczyk 79'