Podbeskidzie pokonało Hapoel Hajfa

Przebywający na zgrupowaniu w Warce piłkarze Podbeskidzia pokonali w sparingowym meczu izraelski Hapoel Hajfa. Jedynego gola strzelił w 37. minucie Sebastian Ziajka.

Podbeskidzie Bielsko-Biała zmierzyło się w sparingowym meczu piłkarskim z izraelskim Hapoelem Hajfa. Mecz popularni Górale rozegrali w trzecim dniu zgrupowania w Warce pod Krakowem. Dla bielszczan jest to jedyny obóz przygotowawczy w przerwie letniej.

Podbeskidzie w drodze na zgrupowanie przegrało w piątek w Krakowie z pierwszoligową Cracovią 1:2. Z kolei Hapoel, który przebywa na obozie w Polsce, kilka dni temu pokonał 2:0 GKS Bełchatów.

W kolejnym sparingu w Warce 12 drużyna ubiegłego sezonu T-Mobile Ekstraklasy zmierzy się w środę 1 sierpnia z drugoligową Pogonią Siedlce. Podbeskidzie Bielsko-Biała - Hapoel Hajfa 1:0 (0:0)

1:0 - Ziajka 37'

Podbeskidzie Bielsko-Biała: Bąk (46' Zajac) - Sokołowski (75' Cienciała), Byrtek, Piter-Bucko (46' Koman), Król (75' Niechciał) - Malinowski (65' Szczęsny), Reiman (65' Nather), Łatka (65' Chmiel), Cohen (75' Adamek), Ziajka (65' Sacha) - Demjan (46' Pawela).

Hapoel Hajfa: Amos - Azam, Stoller, Brković, Tartazky - Denković (51' Gluscević), Harel, Dora, Abukarat (51' Roash), Avidor - Lala.

Sędziował: Marcin Borski (Warszawa).

Żółte kartki: Reiman - Tartazky.

Czerwona kartka: Piter-Bucko.