Miesiąc przerwy Cwetana Genkowa

Nie ma szczęścia w tym sezonie Cwetan Genkow. Bułgarski napastnik Wisły Kraków w rozgrywkach 2011/2012 nie wpisał się jeszcze na listę strzelców i ze względu na kontuzję mięśnia nie zrobi tego co najmniej przez najbliższe 4-5 tygodni, bo tyle potrwa jego przerwa w treningach.

Snajper Białej Gwiazdy urazu nabawił się w pierwszych minutach piątkowego meczu 6. kolejki T-Mobile Ekstraklasy z Lechem Poznań i już w 9. minucie zastąpił go Dudu Biton, który kwadrans po wejściu na boisko zdobył dla mistrzów Polski zwycięskiego gola. Co ciekawe, Izraelczyk jest autorem wszystkich 4 ligowych trafień Wisły w tym sezonie...

Tymczasem Genkow, który wiosną minionego sezonu rozegrał dla krakowian 14 oficjalnych spotkań, w których zdobył 7 bramek, w bieżących rozgrywkach zanotował w sumie już 11 występów i nie zdobył ani jednego gola.