Premier League: Man Utd nie wygrał kolejnego meczu!

Manchester United wciąż pozostaje bez zwycięstwa w wyjazdowym meczu Premier League. Tym razem Czerwone Diabły zremisowały z Boltonem Wanderes 2:2, chociaż dwukrotnie musiały gonić wynik.

Kłusaki bardzo szybko objęły prowadzenie, ponieważ już w szóstej minucie Edwin Van der Sar musiał wyjąć piłkę z siatki. Z rzutu rożnego dośrodkował Martin Petrov, a skutecznym strzałem głową popisał się Zat Knight.

Kolejne minuty nadal należały do gospodarzy, którzy poczuli, iż Czerwone Diabły tego dnia nie są najlepiej dysponowane. Jednak w 23. minucie był już remis 1:1. Indywidualną akcję przeprowadził Luis Nani i strzelił swoją dziewiątą bramkę w Premier League w karierze.

Po zmianie stron Sir Alex Ferguson bardzo szybko dokonał dwóch zmian. W 53. minucie boisko opuścił Ryan Giggs, a osiem minut później Wayne Rooney, który ponownie nie zaliczył udanego spotkania.

Tymczasem bramkę zdobyli gospodarze. Po strzale Petrova piłka odbiła się od Darrena Fletchera i zmyliła Van der Sara. Ferguson desygnował do gry Michaela Owena - i opłaciło się. Były reprezentant Anglii precyzyjnym strzałem głową pokonał Jussiego Jaaskelainena.

Mecz zakończył się remisem 2:2 i dla Czerwonych Diabłów było to trzecie wyjazdowe spotkanie, w którym podzieliły się punktami.

Bolton Wanderers - Manchester United 2:2 (1:1)

1:0 - Knight 6'

1:1 - Nani 23'

2:1 - Petrov 67'

2:2 - Owen 74'

Bolton: Jaaskelainen - Steinsson, Knight, Ricketts, Robinson, Chung-Yong (90' Blake), Holden, Muamba (63' Mark Davies), Petrov (90' Taylor), Elmander, Kevin Davies.

Man Utd: Van der Sar - O'Shea, Vidić, Evans, Evra, Nani, Fletcher (71' Owen), Scholes, Giggs (53' Park), Rooney (61' Macheda), Berbatov.

Żółte kartki: Mark Davies (Bolton) oraz Scholes, Vidić (Man Utd).