Anglia: Gol Pawła Abbotta

Zdjęcie okładkowe artykułu:  /
/

Paweł Abbott zdobył kolejną zwycięską bramkę dla Oldham Athletic. W sobotę grali także inni Polacy: Radosław Majewski, Wojciech Szczęsny i Grzegorz Rasiak.

Polak pojawił się od pierwszej minuty w spotkaniu Oldham - Walsall. Długo bramki nie padały i dopiero 12 minut przed końcem Abbott trafił do siatki rywali. Dał on zwycięstwo Oldham - tak jak 6 lutego.

Tak od początku w barwach Nottingham Forest zagrał Radosław Majewski. Jednak drużyna Polaka przegrała z Doncaster Rovers 0:1. Majewski dostał żółtą kartkę i boisko opuścił w 59. minucie.

W barwach Reading przez 23 minuty grał Grzegorz Rasiak. Miało to miejsce w Pucharze Anglii przeciwko West Bromwich Albion. Były reprezentant Polski zaliczył nawet asystę, a spotkanie zakończyło się remisem 2:2.

Wojciech Szczęsny puścił jedną bramkę w pojedynku przeciwko Wycombe. Jego Brendford zremisowało 1:1. W piątek natomiast dwa gole puścił Artur Krysiak, a Burton przegrało z Crewe Alexandra 1:2.