Anglia: Kolejny gol Majewskiego!

Zdjęcie okładkowe artykułu:  /
/

Nottingham Forest wygrało z Derby County 3:2 w meczu 5. kolejki The Championship. Drugą bramkę z rzędu strzelił dla Forest Radosław Majewski. Polak trafił już w pierwszej minucie!

We wtorek wypożyczony z Polonii Warszawa pomocnik zagrał 120 minut w meczu z Middlesbrough i był bohaterem, ponieważ tego bramka zapewniła Nottingham zwycięstwo po dogrywce z Boro.

Teraz już w pierwszej minucie wyprowadził Nottingham na prowadzenie. Jego zespół wygrał z Derby 3:2.

***

W The Championship w barwach Reading zadebiutował Grzegorz Rasiak. Polak przebywał na boisku w meczu z Barnsley przez ostatnie 25 minuty. Jego nowy zespół wygrał 3:1.

90 minut w barwach Oldham Athletic zagrał Paweł Abbott. Gola nie strzelił, a jego drużyna zremisowała z Brentford 1:1. Natomiast przez 75 minut zaliczył Marek Saganowski. Jego Southampton zremisowało ze Stockport County 1:1.

Zwycięstwem 3:2 zakończył się mecz w League Two pomiędzy Burton Albion, a Northampton. Swój udział miał w tej wygranej Artur Krysiak, polski bramkarz. Zagrał całe spotkanie.