Krychowiak nie zatrzymuje się. Strzela jak szalony

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Mateusz Czarnecki / Na zdjęciu: Grzegorz Krychowiak
WP SportoweFakty / Mateusz Czarnecki / Na zdjęciu: Grzegorz Krychowiak

Grzegorz Krychowiak idzie za ciosem na Bliskim Wschodzie. Tym razem doświadczony pomocnik został bohaterem meczu i zapewnił zwycięstwo Abha Club nad Al Taee (2:0).

Przed tygodniem były reprezentant Polski błysnął formą strzelecką. Warto przypomnieć, że Grzegorz Krychowiak zdobył jedną z bramek w przegranym 2:3 spotkaniu ligowym z Al Feiha. 34-latek nie daje o sobie zapomnieć.

Krychowiak kolejny raz znalazł się w podstawowym składzie i w 38. minucie meczu z Al Taee pokazał się z dobrej strony. Po jego uderzeniu, piłka skozłowała tuż przed bramkarzem drużyny przeciwnej, a następnie wylądowała w siatce.

Cztery minuty po zmianie stron gospodarze podwoili swoje prowadzenie. Hassan Al Ali przebiegł z piłką kilkadziesiąt metrów i obsłużył Krychowiaka, który poszedł za akcją. Doświadczony pomocnik znalazł drogę do pustej bramki.

W 22. kolejce ligi saudyjskiej zespół Abha Club pokonał 2:0 Al Taee. Prowadzona przez Pitso Mosimane drużyna nadal znajduje się w strefie spadkowej i ma dwupunktową stratę do bezpiecznego miejsca.

Krychowiak może pochwalić się już sześcioma bramkami zdobytymi na ligowych boiskach. Dodatkowo ma na koncie jedną asystę.

Abha Club - Al Taee 2:0 (1:0) 1:0 - Grzegorz Krychowiak 38' 2:0 - Grzegorz Krychowiak 49'

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Czy Krychowiak będzie najskuteczniejszym graczem swojej drużyny w tym sezonie?