Co za reakcja! Tak nazwali Lewandowskiego po golu

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images /  / Na zdjęciu: Robert Lewandowski
Getty Images / / Na zdjęciu: Robert Lewandowski

Robert Lewandowski wraca do regularnego strzelania bramek. Po golu, którego strzelił w meczu z SSC Napoli (1:1), FC Barcelona zamieściła wymowną grafikę na portalu X. To trzeba zobaczyć.

Trwa strzelecka seria Roberta Lewandowskiego. Polski napastnik w czterech ostatnich spotkaniach zdobył już pięć bramek. W środę zaliczył udany występ w meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów.

35-latek otworzył wynik starcia z SSC Napoli. W 60. minucie pokonał bramkarza rywali po asyście Pedriego.

Na wyczyn Polaka momentalnie zareagowali prowadzący media społecznościowe katalońskiego klubu. Na profilu Barcelony pojawiła się niezwykła grafika.

Zobaczyć można na niej Lewandowskiego, którego ustawiono na stercie piłek. W tle natomiast umieszczone zostały pioruny.

"Grom, błyskawica, Lewandowski" - możemy przeczytać w opisie. Na hiszpańskojęzycznym profilu klubu nazwano go natomiast "panem goli" (zobacz poniżej).

Po raz kolejny na listę strzelców Polak będzie mógł wpisać się już w sobotę, 24 lutego. O godz. 16:15 FC Barcelona podejmować będzie Getafe CF. Rewanż z SSC Napoli 12 marca.

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Czy FC Barcelona zwycięży w Lidze Mistrzów?