El. Euro 2024. Wyspy Owcze - Polska. Transmisja TV, stream online, live

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images /  / Na zdjęciu: Piotr Zieliński
Getty Images / / Na zdjęciu: Piotr Zieliński

W nadchodzący czwartek Polska zmierzy się na wyjeździe z Wyspami Owczymi w ramach eliminacji do Euro 2024. Początek meczu zaplanowany jest na 20:45. Szukasz informacji, gdzie zobaczyć to spotkanie w telewizji czy online? Oto kilka wskazówek.

[h2]

El. Euro 2024. Wyspy Owcze - Polska. Gdzie obejrzeć w TV? Transmisja[/h2]

Reprezentacja Polski kontynuuje rywalizację w eliminacjach do Euro 2024. Aktualnie Biało-Czerwoni plasują się na czwartym miejscu w grupie, po nieudanych meczach prowadzonych pod wodzą Fernando Santosa. Chociaż szanse na bezpośredni awans są wciąż realne, nie mogą sobie pozwolić na kolejne błędy.

W nadchodzący czwartek, Polska stanie naprzeciwko Wysp Owczych i z pewnością będzie miała status faworyta w meczu z drużyną w dużej mierze półamatorską. Warto jednak przypomnieć, że podczas spotkania w Warszawie z tym przeciwnikiem, Biało-Czerwoni zdobyli pierwszego gola dopiero w 73. minucie, kończąc mecz wynikiem 2:0.

Pierwszy gwizdek zaplanowany został na godz. 20:45. Transmisja dostępna będzie na kanałach TVP 1, TVP Sport, Polsat Sport Premium 1.

Wyspy Owcze - Polska w internecie. Stream online, relacja live

Mecz Wyspy Owcze - Polska zobaczysz także w internecie. Stream dostępny będzie na stronie i w aplikacji Pilot WP, sport.tvp.pl, a także na platformie Polsat Box Go (po wykupieniu odpowiedniego pakietu). Tekstową i darmową relację LIVE przeprowadzi portal WP SportoweFakty.

Tekstowa relacja LIVE - minuta po minucie - na WP SportoweFakty. Początek meczu Wyspy Owcze - Polska: 12.10.2023 (czwartek), godz. 20:45. Transmisja TV: TVP 1, TVP Sport, Polsat Sport Premium 1. Stream online: Pilot WP, sport.tvp.pl, Polsat Box Go (w odpowiednim pakiecie). Relacja LIVE: WP SportoweFakty

Źródło artykułu: WP SportoweFakty