Mołdawia - Polska. Transmisja TV, stream online, relacja live

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Tomasz Fijałkowski / Na zdjęciu: piłkarze reprezentacji Polski

We wtorek reprezentacja Polski zagra o punkty w eliminacjach do Euro 2024. Rywalami piłkarze z Mołdawii. Sprawdź, gdzie obejrzeć to spotkanie.

[b]

Mołdawia - Polska. Transmisja TV. O której?[/b]

W piątek Reprezentacja Polski nieoczekiwanie pokonała Niemcy 1:0. Był to jednak mecz towarzyski, a punkt kulminacyjny czerwcowego zgrupowania nastąpi we wtorek wieczorem. Biało-Czerwoni zagrają bowiem o punkty eliminacji Euro 2024 z Mołdawią.

- Spodziewam się trudnego meczu, ponieważ Mołdawia w ostatnich trzech spotkaniach była dobrze zorganizowana. Jej piłkarze dobrze pracują na boisku. Nasi gracze mają świadomość, że po pierwszym gwizdku rola faworyta nie będzie miała dużego znaczenia i wiedzą, że rywal spróbuje nas zaskoczyć - przyznał Fernando Santos na konferencji prasowej.

Pierwszy gwizdek zaplanowany został na godz. 20:45. Transmisja dostępna będzie na kanałach TVP 1, TVP Sport, Polsat Sport Premium 1.

Mołdawia - Polska. Stream online, relacja live

Mecz Mołdawia - Polska zobaczysz także w internecie. Stream dostępny będzie na platformie Pilot WP, na stronie sport.tvp.pl oraz w aplikacji Polsat Box Go (po wykupieniu odpowiedniego pakietu). Tekstową i darmową relację LIVE przeprowadzi portal WP SportoweFakty.

Tekstowa relacja LIVE - minuta po minucie - na WP SportoweFakty. Początek meczu Mołdawia - Polska: 20.06.2023 (wtorek), godz. 20:45. Transmisja TV: TVP 1, TVP Sport, Polsat Sport Premium 1. Stream online: Pilot WP, sport.tvp.pl, Polsat Box Go (w odpowiednim pakiecie). Relacja LIVE: WP SportoweFakty

Źródło artykułu: WP SportoweFakty