Zobacz, kiedy kolejny mecz Polaków

Zdjęcie okładkowe artykułu: PAP/EPA / Mohamed Messara / Na zdjęciu: Robert Lewandowski i Edson Alvarez
PAP/EPA / Mohamed Messara / Na zdjęciu: Robert Lewandowski i Edson Alvarez

Reprezentacja Polski zremisowała z Meksykiem w pierwszym meczu mistrzostw świata 0:0. Zobacz, kiedy odbędzie się kolejne spotkanie z udziałem Biało-Czerwonych.

Kibice nie zobaczyli bramek w pierwszym meczu Polaków na piłkarskich mistrzostwach świata w Katarze. Największą szansę na otwarcie wyniku miał Robert Lewandowski, który w drugiej połowie nie wykorzystał rzutu karnego.

Przed podopiecznymi Czesława Michniewicza trzy dni przerwy. W sobotę (26 listopada) Polacy zmierzą się z Arabią Saudyjską, która w pierwszym meczu sensacyjnie pokonała Argentynę 2:1. Starcie z Arabią rozpocznie się o godzinie 14:00.

Na zakończenie fazy grupowej MŚ Polacy zagrają z Argentyną. To spotkanie odbędzie się 30 listopada o godzinie 20:00.

Terminarz pozostałych meczów reprezentacji Polski w fazie grupowej mistrzostw świata:

Polska - Arabia Saudyjska, sobota (26 listopada), 14:00 Polska - Argentyna, środa (30 listopada), 20:00

Czytaj także: - Szokujące zachowanie meksykańskich kibiów. Wybuczeli nie tylko PolakówTak Michniewicz motywował kadrowiczów. Zaangażował nawet Mourinho i Xaviego