Pech drużyny Marcina Bułki

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Matthieu Mirville / Na zdjęciu: Marcin Bułka.
Getty Images / Matthieu Mirville / Na zdjęciu: Marcin Bułka.

W Ligue 1 rozpoczęła się 15. kolejka. Od dłuższego czasu niepokonana jest drużyna kontuzjowanego ostatnio Marcina Bułki. Nicea pechowo zremisowała na wyjeździe Olympique Lyon 1:1.

Drużyna OGC Nice w ostatnich tygodniach zaskakuje. Zespół, którego barwy reprezentuje leczący poważny uraz barku Marcin Bułka w piątek w Ligue 1 kolejny raz nie przegrał.

Nicea jest niepokonana w Ligue 1 od 1 października, kiedy przegrała z PSG. W piątek drużyna rywalizowała na w Lyonie z Olympique.

Premierowa bramka padła w 1. połowie. Z rzutu karnego do siatki miejscowych trafił Nicolas Pepe. Pierwszy strzał gracza Nice obronił Anthony Lopes. Sędzia dopatrzył się złamania przepisów i nakazał powtórkę. Przy drugiej próbie Pepe już się nie pomylił.

Gospodarze długo nie byli w stanie odpowiedzieć gościom. Tak było do 89. minuty, kiedy sędzia podyktował "jedenastkę" dla miejscowych, którą na gola zamienił Alexandre Lacazette.

Olympique Lyon - OGC Nice 1:1 (0:1) 0:1 - Nicolas Pepe (k.) 38' 1:1 - Alexandre Lacazette (k.) 89'