Lider traci przewagę. Zobacz tabelę PKO Ekstraklasy

Zdjęcie okładkowe artykułu: PAP / Piotr Polak / Na zdjęciu: mecz Radomiaka Radom z Wisłą Płock
PAP / Piotr Polak / Na zdjęciu: mecz Radomiaka Radom z Wisłą Płock

W sobotę w PKO Ekstraklasie rozegrano trzy mecze. Przegrał lider ligi - Wisła Płock. Do Nafciarzy zbliżył się jego sobotni rywal - Radomiak. W derbach Śląska padł remis 3:3.

Sporo działo się w sobotnich meczach PKO Ekstraklasy. Przegrał lider tabeli Wisła.

Płocczanie okazali się gorsi w wyjazdowej potyczce z Radomiakiem. Dzięki trzem "oczkom" drużyna z Radomia do Nafciarzy zbliżyła się na trzy punkty.

Sześć bramek padło w derbach Śląska. Górnik Zabrze, po golu w doliczonym czasie, zremisował z Piastem Gliwice 3:3.

Przegrała we Wrocławiu Lechia. Gdańszczanie do przerwy prowadzili, ale po przerwie pozwolili się rywalom dwukrotnie zaskoczyć. Lechia z czterema punktami zamyka tabelę.