Piłkarski kryminał niemieckiej drużyny. Co oni zrobili?! (wideo)

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / Viaplay / Fatalny błąd obrońców Eintrachtu Frankfurt
Materiały prasowe / Viaplay / Fatalny błąd obrońców Eintrachtu Frankfurt

Podstawowy czas gry w finale Ligi Europy nie dał rozstrzygnięcia. Padły dwie bramki, a jedna z nich była sprokurowana przez obrońców Eintrachtu Frankfurt. Błędy kosztowały słono całą drużynę.

Sytuacja bramkowa z niefortunnym udziałem obrońców Eintrachtu Frankfurt miała miejsce w 57. minucie gry. Joe Aribo oddał precyzyjne uderzenie w sytuacji sam na sam z Kevinem Trappem. Dopuścili go do tego Tuta oraz Djibril Sow. Takie błędy nie powinny się przydarzać w finale rozgrywek.

Wówczas kibice Rangers FC byli w ekstazie. Siedzieli za bramką, na którą Aribo oddawał strzał. Długo jednak nie cieszyli się z prowadzenia.

W 69. minucie spotkania było już 1:1. Tym razem to defensorzy szkockiej drużyny nie zachowali koncentracji do końca akcji. Wykorzystał to Rafael Borre, który dostawił stopę do płaskiego dośrodkowania Filipa Kosticia. Zawodnik Eintrachtu pewnie pokonał zaskoczonego Allana McGregora.

Później w regulaminowym czasie gry gole już nie padły, więc sędzia zarządził dogrywkę.

Zobacz bramki (Źródło: Viaplay):