Mundial 2018. Twitter po meczu Korea Płd - Niemcy. "Dziękujemy za solidarność", "polskie obywatelstwo dla Sona!"

Zdjęcie okładkowe artykułu: PAP/EPA / ROBERT GHEMENT / Na zdjęciu: Manuel Neuer
PAP/EPA / ROBERT GHEMENT / Na zdjęciu: Manuel Neuer

Reprezentacja Niemiec przegrała z Koreą Południową 0:2, co oznacza, że mistrzowie świata sensacyjnie żegnają się z rosyjskim mundialem. - Dziękujemy za solidarność - żartują internauci na Twitterze.

Odpadnięcie Niemców już po fazie grupowej to ogromna sensacja. Koreańczycy dwukrotnie pokonali Manuela Neuera w doliczonym czasie gry. W 93. minucie celnie przymierzył Young-Gwon Kim, a cztery minuty później wynik powiększył Heung-Min Son.

Czy w reprezentacji Niemiec po mundialu powinno dojść do rewolucji?