Jedna z najpiękniejszych polskich sportsmenek. Mało kto wie, co robi jej mąż

Adrianna Janowicz-Półtorak wzięła ślub, gdy na świecie szalała pandemia koronawirusa. Polska biegaczka, która 16 kwietnia świętuje 29. urodziny, w tym roku będzie celebrować czwartą rocznicę związku małżeńskiego. Kto skradł jej serce?

RC
Kacper Półtorak i Adrianna Janowicz-Półtorak Instagram / Na zdjęciu: Kacper Półtorak i Adrianna Janowicz-Półtorak
Adrianna Janowicz-Półtorak to polska lekkoatletka, która specjalizuje się w biegach na 400 metrów. Największe sukcesy odnosiła jako juniorka. W dorobku ma m.in. mistrzostwo Europy, które wywalczyła w sztafecie 4x400 m.

Potem miała okazję biegać z "Aniołkami Matusińskiego", choć nie zdołała na stałe przebić się do składu. Ostatnimi czasy nie wiedzie jej się najlepiej, choć zdarzają się miłe momenty. Jeden z nich miał miejsce rok temu, gdy w Warszawie pobiła swój rekord życiowy na 400 m i obecnie wynosi on 52,82 s.

Zawodniczka AZS UMCS Lublin jednak nie może narzekać na to, co dzieje się w jej życiu prywatnym. Jesienią tego roku będzie świętować czwartą rocznicę ślubu. Jej serce skradł Kacper Półtorak.

Czym zajmuje się mąż Adrianny Janowicz-Półtorak? Kacper Półtorak jest cenionym fizjoterapeutą. Na co dzień pracuje w klinice w Poznaniu. W dodatku też jest sportowcem, choć z zupełnie innej bajki.

Ukochany polskiej biegaczki trenuje jiu-jitsu. Dwa lata temu zdobył srebrny medal mistrzostw Europy. Jest także medalistą mistrzostw Polski. Sport jest dla niego przyjemną odskocznią od codziennych wyzwań zawodowych.

Adrianna na razie skupia się na karierze lekkoatletycznej, ale zadbała o dobre wykształcenie. Rok temu zdobyła tytuł magistra w Akademii Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu. Pracę magisterską obroniła na piątkę i została dietetyczką.

Co ciekawe, ślub wzięli w bardzo trudnym czasie, bo w momencie, gdy szalała pandemia koronawirusa. Jesienią 2020 roku wykorzystali moment, gdy tego typu ceremonie były dozwolone. Potem wyjechali na miesiąc miodowy do Turcji.