NBA. Pascal Siakam kopnął w twarz Daniela Theisa (wideo)

Zdjęcie okładkowe artykułu: PAP/EPA / ERIK S. LESSER / Na zdjęciu: Daniel Theis wsadza piłkę do kosza
PAP/EPA / ERIK S. LESSER / Na zdjęciu: Daniel Theis wsadza piłkę do kosza

Boston Celtics rozbili w poniedziałek Toronto Raptors 111:89, a do niecodziennej sytuacji doszło w pierwszej kwarcie spotkania.

Pascal Siakam kopnął w twarz środkowego Boston Celtics, Daniela Theisa. Do zdarzenia doszło na początku spotkania, gdy Bradley Wanamaker podał mu piłkę pod koszem.

Lider Toronto Raptors zrobił to przypadkowo i od razu przeprosił reprezentanta Niemiec. Środkowy nie ucierpiał.

Siakam kopnął Theisa, ale w pierwszej kwarcie to Celtics znokautowali Raptors. Ta odsłona zakończyła się wynikiem 25:11.

Drużyna ze stanu Massachusetts w poniedziałkowym, piątym meczu półfinału Konferencji Wschodniej pewnie pokonała aktualnych mistrzów NBA i ostatecznie triumfowała 111:89.

Boston Celtics prowadzą 3-2 i są o krok od awansu do następnej rundy.

Czytaj także: Efektowny LeBron i skuteczny Davis. Lakers wyrównali serię z Rockets Kiedyś strefy Milicicia, teraz rządzi obrona Tabaka. Stelmet Enea BC demoluje rywali