Hollins zawieszony przez NBA

W spotkaniu z Denver Nuggets w barwach Leśnych Wilków nie wystąpił ten 25-letni środkowy. Powodem absencji jest kara nałożona przez władze NBA za incydenty z meczu z Dallas Mavericks.

Stu Jackson poinformował, że Ryan Hollins za incydenty z meczu przeciwko Dallas Mavericks został ukarany dwumeczowym zawieszeniem. Weszło ono w życie natychmiast, dlatego właśnie center nie był do dyspozycji trenera w starciu z Nuggets. Hollins nie wybiegnie na parkiet także w rywalizacji z San Antonio Spurs.

Władze NBA ukarały zawodnika Leśnych Wilków za uderzenie DeShawna Stevensona i incydent z Dirkiem Nowitzkim. Pierwsze zdarzenie miało miejsce w pierwszych minutach drugiej kwarty. Z Niemcem Hollins starł się na 3:38 przed zakończeniem meczu. Spotkanie 125-112 wygrali koszykarze z Teksasu.

25-letni zawodnik Leśnych Wilków w tym sezonie w 58 spotkaniach przeciętnie zdobywa 6,8 punktu i zbiera 3 piłki.