Niesamowite sceny. Tylko spójrz, co zrobił sędzia [WIDEO]

Zdjęcie okładkowe artykułu: YouTube / Tipos Extraliga / Sędzia oświadczył się swojej partnerce
YouTube / Tipos Extraliga / Sędzia oświadczył się swojej partnerce

Gdy zawodnicy udali się do szatni po pierwszej tercji, jeden z arbitrów liniowych miał do zrobienia jeszcze jedną rzecz. W obecności ponad 14 tysięcy widzów na stadionie narodowym oświadczył się swojej partnerce.

Ten nieoczekiwany moment miał miejsce wczoraj podczas rozgrywanego pod gołym niebem, na bratysławskim stadionie Tehelné pole, meczu pomiędzy Slovanem Bratysława a HC Koszyce w rozgrywkach słowackiej Tipos extraligi.

Sędzia liniowy tego spotkania Martin Junek po pierwszej tercji poprosił na lód swoją partnerkę, wyjął pierścionek, uklęknął i się oświadczył. Kobieta wyglądała na mocno zaskoczoną i niepewną, ale przyjęła oświadczyny. - No jasne. A co mam zrobić? - powiedziała do mikrofonu.

Para otrzymała aplauz ze strony kibiców, którzy wypełnili stadion w słowackiej stolicy w liczbie 14 244. Sędzia Junek wrócił później do swoich obowiązków i z kolegami prowadził mecz, który Slovan wygrał 3:1.

Hokejowy klasyk z udziałem rywali z dwóch największych słowackich miast był ostatnim akordem wydarzenia pod nazwą Winter Games, które w ten weekend odbywało się na bratysławskim stadionie narodowym.

Dzień wcześniej odbył się inny mecz Tipos Extraligi pomiędzy Duklą Trenczyn a HKm Zwoleń (2:1 dla Dukli), a w piątek na gościnnych występach w słowackiej stolicy pojawiła się czeska Tipsport extraliga. Ekipa Oceláři Trzyniec pokonała Kometę Brno 6:1, a asystę przy jednym z goli zaliczył Aron Chmielewski.

Czytaj także: Skandal na Białorusi. Bił leżącego rywala i pokazywał wulgarne gesty Mocny głos ws. powrotu Rosjan. "Nie możemy postawić sportu przed sytuacją w Ukrainie"

Źródło artykułu: HOKEJ.NET