Bramkarz dobił Piasta Gliwice. Chwycił piłkę i po chwili strzelił gola! [WIDEO]

Zdjęcie okładkowe artykułu: Facebook / nSport+ / Grzegorz Okuniewski strzelił gola Piastowi
Facebook / nSport+ / Grzegorz Okuniewski strzelił gola Piastowi

Na koniec zmagań w 2021 roku Piast Gliwice poniósł sromotną klęskę. Podopieczni Orlando Duarte przegrali z Constractem Lubawa 1:6. Ozdobą tego spotkania była nietypowa bramka Grzegorza Okuniewskiego.

Wykup dostęp i oglądaj mecze na WP Pilot >>>

Wiele osób liczyło na to, że niedzielny hit Statscore Futsal Ekstraklasy Piast Gliwice - Constract Lubawa będzie bardzo zacięty. Tymczasem zdecydowanie lepiej spisali się lubawianie.

Constract już w siódmej minucie prowadził w Gliwicach 2:0. Taki wynik utrzymał się do przerwy.

W drugiej połowie lubawianie zdominowali przeciwnika. W 27. minucie zapoczątkowali fenomenalną serię. W cztery minuty zdobyli cztery gole!

Autorem ostatniego z nich był Grzegorz Okuniewski. Posłał on piłkę do bramki rywali z... własnego pola karnego. Między słupkami Piasta nie było wówczas nikogo, a to dlatego, że gliwiczanie grali z wycofanym bramkarzem.

Wideo z trafienia Okuniewskiego pojawiło się w sieci. Trzeba przyznać, że takie gole nie zdarzają się zbyt często.

Po sześciu bramkach Constractu trafili w końcu gospodarze. Honorową bramkę dla Piasta zdobył Sebastian Szadurski.