Brzeg nie zaśnie. Wielkie emocje na początek 5. kolejki

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / Constract Lubawa / Zdjęcie z meczu Constract Lubawa - Red Devils Chojnice

Niebywałe rzeczy działy się w Brzegu. To właśnie tam rozpoczęła się 5. kolejka STATSCORE Futsal Ekstraklasy. Mecz Fit-Morning Gredar Futsalu Brzeg z Red Devils Chojnice zakończył się remisem.

Futsaliści Fit-Morning Gredar Futsalu Brzeg i Red Devils Chojnice na początku sezonu wygrały tylko raz.

W bezpośrednim starciu drużyny liczyły na komplet punktów. Do przerwy bramki jednak nie padły. W 27. minucie gospodarze objęli prowadzenie. Cieszyli się nim przez sześć minut.

W ostatnich trzech minutach w końcu zaczęło się dziać. Brzeżanie dwukrotnie wychodzili na prowadzenie, ale gracze z Chojnice za każdym razem potrafili doprowadzać do remisu.

Ostatecznie, po fantastycznej końcówce, potyczka zakończyła się podziałem punktów. Gospodarze mogą czuć ogromny niedosyt.

Kup i oglądaj w WP Pilot mecze STATSCORE Futsal Ekstraklasy!

Kolejne mecze 5. serii rozegrane zostaną w niedzielę oraz we wtorek. Spotkania można zobaczyć na platformie WP Pilot.

Fit-Morning Gredar Futsal Brzeg - Red Devils Chojnice 3:3 (0:0) Pepo 27', Witek 37', Rojek 39' – Filipe 33', Perez 38', Ossorio 39'.