Futsal: udane wejście w sezon Red Devils Chojnice

Zdjęcie okładkowe artykułu: Newspix / MARCIN SZYMCZYK / Na zdjęciu: Red Devils Chojnice
Newspix / MARCIN SZYMCZYK / Na zdjęciu: Red Devils Chojnice

W przerwie na zgrupowanie reprezentacji Polski w lidze futsalu odrobiono część zaległości. Po raz pierwszy w sezonie na parkiet wyszedł zespół Red Devils Chojnice, który 4:2 pokonał Acana Orła Jelcz.

Dwa pierwsze mecze w sezonie graczy Red Devils zostały przełożone w związku z problemami epidemiologicznymi zawodników z Chojnic. Podczas przerwy na zgrupowanie kadry, gdzie zresztą również pojawiły się problemy związane z wirusem (więcej TUTAJ) odrobiono część zaległości.

W Chojnicach Red Devils pokonał Acana Orła Jelcz 4:2. Gospodarze już do przerwy zapewnili sobie dwubramkową przewagę. Gościom w ostatniej minucie udało się złapać kontakt bramkowy. Orzeł postawił wszystko na jedną kartę i został za to skarcony utratą czwartego gola.

Red Devils Chojnice - Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 4:2 (3:1) Laskowski 9', Ariazzu 13', 15', 40' - Kąkol 19', Cichy 40'