Futsal: dramat Red Devils Chojnice

Zdjęcie okładkowe artykułu: Newspix / Irek Dorozanski  / Na zdjęciu: mecz Piasta Gliwice z Red Devils Chojnice
Newspix / Irek Dorozanski / Na zdjęciu: mecz Piasta Gliwice z Red Devils Chojnice

W meczu kończącym 18. kolejkę w lidze futsalu górą beniaminek z Leszna. Futsal do przerwy przegrywał z Red Devils, ale zwyciężył 4:3. Decydujący gol padł w ostatniej minucie po trafieniu samobójczym.

Nie do pozazdroszczenia jest sytuacja w ekstraklasie futsalu sytuacja Red Devils. Zespół z Chojnic w niedzielę przegrał w dramatycznych okolicznościach z sąsiadem z tabeli Futsalem Leszno 3:4.

Do przerwy gospodarze prowadzili 2:0, po zmianie stron goście zdobyli trzy gole, ale miejscowym udało się wyrównać. Decydująca dla losów spotkania była ostatnia minuta. Do własnej bramki trafił Kristan Medon i trzy punkty pojechały do Leszna.

Red Devils Chojnice - GI Malepszy Futsal Leszno 3:4 (2:0) Sobański 2', Kolesnik 14', Malouk 33' - Wojciechowski 21', 24', Olszak 30', Medon (sam.) 40'