Futsal: kanonada Rekordu. Gatta uratowała remis

Zdjęcie okładkowe artykułu: Newspix / MACIEJ GILEWSKI / 058sport.pl  / Na zdjęciu: drużyna Rekordu Bielsko-Biała
Newspix / MACIEJ GILEWSKI / 058sport.pl / Na zdjęciu: drużyna Rekordu Bielsko-Biała

Nie miał problemu z odniesieniem wygranej lider Rekord, który 9:4 rozgromił Red Devils. Więcej emocji było w Zduńskiej Woli, gdzie Gatta w końcówce uratowała remis w potyczce z Clearexem.

Po kilku potknięciach do równowagi wrócił lider. Rekord nie miał problemów z wysokim zwycięstwem nad Red Devils. Wygrana mistrzów Polski mogła być jeszcze bardziej okazała, ale w końcówce rozluźnieni gospodarze pozwolili gościom z Chojnic na zdobycie kilku bramek. Ostatecznie Rekord zwyciężył 9:4.

Więcej emocji było w Zduńskiej Woli. W pierwszych siedmiu minutach padły cztery gole i będący w małym dołku Clearex prowadził z Gattą 3:1. Przed przerwą Koty złapały kontakt bramkowy. Gospodarze remis uratowali na 145 sekund przed końcową syreną.

Rekord Bielsko-Biała - Red Devils Chojnice 9:4 (5:0) Budniak 3', Surmiak 10', Kubik 15', Popławski 16', 18', Alex 24', 25', Marek 35', 35' - Kąkol 28', Bernardo 29', Kubiszewski 39', Burdiuh 40'

Gatta Active Zduńska Wola - Clearex Chorzów 3:3 (2:3) Dregier 4', Wędzony (sam.) 18', Marciniak 38' - Golly 1', 5', Leszczak 7'