Futsal: beniaminek wciąż walczy

Przedostatni w tabeli ekstraklasy MKF Solne Miasto Wieliczka pokonał we własnej hali ostatni w lidze Red Devils Chojnice 4:3 i zrównał się punktami z Euromasterem Chrobrym Głogów.

Beniaminek MKF Solne Miasto Wieliczka w meczu dwóch ostatnich drużyn ekstraklasy futsalu pokonał we własnej hali Red Devils Chojnice. Po ostatniej wygranej Czerwone Diabły miały nadzieję na podtrzymanie serii. Jednak to gospodarze szybko zdobyli dwa gole, a po kilku kolejnych minutach podwyższyli prowadzenie.

Przy stanie 3:0 zaczęła się pogoń gości, którym starali się uciekać gospodarze. W 36. minucie Red Devils złapał kontakt, ale do remisu nie zdołał doprowadzić.

MKF Solne Miasto Wieliczka - Red Devils Chojnice 4:3 (3:1) Myszor 2', Gąsior 8', Skórski 14', 28' - Kaźmierczak 15', Wojciechowski 23', Rychłowski 36'