Futsal: Pierwsza porażka mistrzów Polski

5. kolejkę w ekstraklasie futsalu zakończył mecz w Bielsku-Białej, gdzie Rekord zmierzył się z Wisłą Krakbet Kraków. W spotkaniu padło pięć goli.

Wisła Krakbet Kraków doznała pierwszej porażki w sezonie. Mistrzowie Polski przegrali z Rekordem Bielsko-Biała, który w 10. minucie otwarł wynik. Przed przerwą Biała Gwiazda zdołała wyrównać, a po zmianie stron wyszła na prowadzenie. Jednak bielszczanie chwilę potem trafili na 2:2, a w ostatniej minucie zwycięskiego gola dla Rekordu zdobył Tomasz Dura.

Dzięki wygranej Rekord przeskoczył Wisłę w tabeli.

Wyniki 5. kolejki: Rekord Bielsko-Biała - Wisła Krakbet Kraków 3:2 (1:1)

Popławski 11', Franz 33', Dura 40' - Vakhula 18', Kusia 31' AZS Uniwersytet Gdański Gdańsk - Euromaster Chrobry Głogów 3:2 (2:2)