Wysoka forma Constractu w ostatnim sprawdzianie przed Ligą Mistrzów

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / Joanna Adamska / Nie jest wykluczone, że w finale zagrają Rekord z Constractem

Już w czwartek rozpoczęła się 13. kolejka Fogo Futsal Ekstraklasy. Nie było niespodzianki. Constract Lubawa 8:2 pokonał AZS UW Darkomp Wilanów. Teraz przed mistrzami Polski mecze w Lidze Mistrzów.

W kolejnym tygodniu mistrz Polski Constract Lubawa będzie rywalizował w Elite Round Ligi Mistrzów. Stąd też ligowa potyczka z AZS-em UW Darkomp Wilanów odbyła się już w czwartek.

Mecze Fogo Futsal Ekstraklasy można oglądać za pośrednictwem platformy Pilot WP!

Goście nie zamierzali kłaść się przed rywalem i szczególnie w 1. połowie stawiali Konstruktorom czoła. Do przerwy lubawianie prowadzili zaledwie 2:1, gdzie drugą bramkę zdobyli chwilę przed syreną oznaczającą przerwą.

Po zmianie stron Akademicy jeszcze przez moment byli w stanie nawiązywać z miejscowymi wyrównaną walkę. Później jednak opadli z sił, co wykorzystali zawodnicy Constractu, którzy ostatecznie zwyciężyli 8:2.

Wspomniana rywalizacja w Elite Round Ligi Mistrzów rozpocznie się w środę. Pierwszym rywalem lubawian będzie ukraiński ChIT Kijów.

13. kolejka Fogo Futsal Ekstraklasy:

Constract Lubawa - AZS UW Darkomp Wilanów 8:2 (2:1) Raszkowski 1', 20', 21', Pedro 24', Grubalski 25', Adriano 33', Claudinho 34', 40' - Diakite 7', Kriezel (sam.) 22'

16.Sośnica Gliwice12211:490 2 10

Mecze Fogo Futsal Ekstraklasy można oglądać za pośrednictwem platformy Pilot WP.

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Czy Constract Lubawa zostanie mistrzem Polski?