Nerwówka mistrza Polski Fogo Futsal Ekstraklasy

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe /  / Zawodnicy Constractu Lubawa
Materiały prasowe / / Zawodnicy Constractu Lubawa

We wtorek dokończona została 1. kolejka Fogo Futsal Ekstraklasy. Mistrz Polski Constract Lubawa 4:1 prowadził z FC Reiter Toruń, ale ostatecznie wygrał jedną bramką.

Zakończyła się 1. kolejka Fogo Futsal Ekstraklasy. W Lubawie nie było niespodzianki. Constract pokonał FC Reiter Toruń.

Mecze Fogo Futsal Ekstraklasy można oglądać za pośrednictwem platformy Pilot WP!

Przed meczem mistrzowie Polski byli świadomi, że jeśli wygrają trzema golami i strzelą co najmniej cztery gole, to będą liderem ligi.

Potyczka rozpoczęła się od prowadzenia FC Toruń. W 14. minucie bramkę zdobył Krzysztof Elsner. Dwie minuty później wyrównał najlepszy zawodnik poprzedniego sezonu Jakub Raszkowski.

Wiele działo się po przerwie. Constract po zmianie stron ruszył na rywala i pomiędzy 27. i 33. minutą zdobył trzy gole. Wówczas w wirtualnej tabeli lubawianie znaleźli się, wraz z AZS-em UW Darkomp Wilanów, na 1. miejscu.

Goście walczyli do końca. Trener drużyny z Torunia zabrał czas i w krótkim czasie przyjezdni złapali kontakt bramkowy. Do końca Constractowi udało się jednak utrzymać jednobramkowe prowadzenie. Wygrana 4:3 po 1. serii dała miejscowym 4. miejsce. Torunianie zajmują 10. pozycję.

Constract Lubawa - FC Reiter Toruń 4:3 (1:1) Raszkowski 16', Pedro 27', Sendlewski 28', Lemos 33' - Elsner 14', 37', Wojciechowski 36'

16.Dreman Opole Komprachcice100:30 0 1

Mecze Fogo Futsal Ekstraklasy można oglądać za pośrednictwem platformy Pilot WP.

Czytaj także: Fogo Futsal Ekstraklasa znowu gra! Dzień gości Fogo Futsal Ekstraklasa nagrodziła najlepszych ZOBACZ WIDEO: To był perfekcyjny strzał Kyliana Mbappe

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Czy Constract Lubawa zostanie mistrzem Polski?