Legia Warszawa znokautowała rywala. Aż siedem bramek "Wojskowych" [WIDEO]

Zdjęcie okładkowe artykułu: YouTube / Futsal Ekstraklasa / Bramka Rui Pinto
YouTube / Futsal Ekstraklasa / Bramka Rui Pinto

Clearex Chorzów w wymarzony sposób rozpoczął hit 27. kolejki Fogo Futsal Ekstraklasy. Później natomiast inicjatywę przejęła Legia Warszawa. Ostatecznie "Wojskowi" wręcz znokautowali przeciwnika.

Starcie Legia Warszawa - Clearex Chorzów okrzyknięto mianem hitu 27. kolejki Fogo Futsal Ekstraklasy. Pojedynek od początku trzymał w napięciu. Już w pierwszej minucie wynik rywalizacji otworzył zawodnik Cleareksu Dominik Jankowski. Nieco później wyrównał Rui Pinto.

W siódmej minucie Clearex Chorzów znów prowadził - za sprawą gola Sebastiana Brockiego. Remis ponownie pojawił się na tablicy w 15. minucie, gdy trafił Andre Luiz.

Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 2:2. W drugiej partii zdecydowanie lepsza była Legia.

Ostatecznie było 7:3. Hat-tricki w zespole Legii uzyskali Rui Pinto oraz Andre Luiz. Jedną bramkę dołożył Adam Grzyb. W zepole Cleareksu, poza wspomnianymi Jankowskim i Brockim, trafił jedynie Maciej Mizgajski.