Legia Warszawa rozłożona na łopatki. Rywal nie miał litości [WIDEO]

Zdjęcie okładkowe artykułu: YouTube / Futsal Ekstraklasa / GI Malepszy Arth Soft Leszno bezlitosny dla Legii Warszawa

Futsalowa Legia Warszawa znów musiała przełknąć gorycz porażki. Tym razem "Wojskowi" zostali wyraźnie pokonani przez GI Malepszy Arth Soft Leszno (8:2). Do sieci trafił już skrót spotkania.

[tag=82271]

Legia Warszawa[/tag] poniosła już 16. porażkę w trwającym sezonie Fogo Futsal Ekstraklasy. Tym razem stołeczna drużyna była znacznie słabsza od GI Malepszy Arth Soft Leszno.

Leszczynianie wynik konfrontacji w ramach 25. kolejki otworzyli już w drugiej minucie, gdy na listę strzelców wpisał się Marcin Firańczyk. Później trafił on raz jeszcze.

Poza tym gole dla gospodarzy zdobywali Kacper Kędra (2), Robert Świtoń (2), Kacper Konopacki i Yvaaldo Gomes, a po przeciwnej stronie barykady trafienia wywalczyli Rui Pinto oraz Andre Luiz.

Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 8:2. Po tej porażce Legia pozostaje na trzynastym miejscu, a ekipa z Leszna jest czwarta.

Mecze Fogo Futsal Ekstraklasy można oglądać na platformie Pilot WP.

Zobacz także: > El. Euro 2024: bez sensacji w meczu Portugalczyków, Cristiano Ronaldo nie zawiódłTylko kilka minut nerwów Włochów. Jedno ostrzeżenie wystarczyło

Źródło artykułu: WP SportoweFakty