Legia Warszawa wciąż bez wygranej

Zdjęcie okładkowe artykułu: Legia.net / Marcin Szymczak / Na zdjęciu: zawodnicy Legii Warszawa
Legia.net / Marcin Szymczak / Na zdjęciu: zawodnicy Legii Warszawa

W Futsal Ekstraklasie odrobiono część zaległości. W Warszawie niespodzianki nie było. Legia długo dzielnie walczył z FC Reiter Toruń, ale ostatecznie przegrała 3:6.

W 2. kolejce mecz Legii z FC Reiter Toruń nie doszedł do skutku. Trener gości przebywał na mistrzostwach Europy do lat 19.

W trwającym sezonie Futsal Ekstraklasy transmisje tylko w WP Pilot!

Drużyny zmierzyły się w środowy wieczór. Podrażnieni ostatnią porażką torunianie w 1. połowie dwukrotnie odrabiali straty. Na przerwę zespoły schodziły przy stanie 2:2.

Po zmianie stron ponownie trafiła Legia. Jak się później okazało, po raz ostatni w meczu. Ostatnie dziesięć minut należało do przyjezdnych, którzy zdobyli cztery gole i wygrali 6:3.

Legia Warszawa - FC Reiter Toruń 3:6 (2:2) Davidson 13', Luiz 18', Knajdrowski 24' - Gallego 16', 30', 39', Szczepaniak 20', Wojciechowski 30', Jefferson 36'

7. seria rozpocznie się już w czwartek, a kolejne potyczki zaplanowano na sobotę i niedzielę. Mecze w rozgrywkach Futsal Ekstraklasy na żywo oraz z odtworzenia można oglądać na platformie WP Pilot.