1
1
2
komentarz

Brawo! Wygraliśmy przedostatni sprawdzian przed Euro 2024 3:1. W poniedziałek mecz z Turcją, a potem będziemy odliczali dni do potyczki z Holendrami.

58
25
3
2
1
90+4'

Ręką pod polem karnym rywala, ale bez reakcji sędziego. Po chwili wyjście Ukraińców, Skorupski dobrze w polu karnym!

22
12
1
2
1
90+2'

I znowu Robert bez zdecydowania i kontra przepadła. Szkoda...

32
30
17
22
39
90+1'

W końcu przejęliśmy piłkę, Lewandowski kontrę zatrzymał.

49
18
8
4
8
90'

Zagramy jeszcze przez 4 minuty.

42
15
10
14
14
90'

Bronimy się dość głęboko, być może zbyt głęboko.

11
9
15
12
11
89'

Błąd Skorupskiego, któremu piłka uciekła. Będzie rzut rożny.

11
6
15
11
8
88'

Świetny powrót Puchacza, akcja gości zatrzymana przed polem karnym.

33
11
2
1
1
88'

Puchacz z ok. 20 metrów, dość elektryczny Buszczan zdołał odbić piłkę!

23
8
12
5
5
87'

Lewandowski wymienił podanie z Buksą i kropnął z dystansu. Niestety w zasięgu rąk bramkarza!

27
17
6
13
6
86'
ŻÓŁTA KARTKA

Ostro zaatakowany Buksa i mamy kolejną kartkę w meczu.

2
85'

Chyba wygramy i oby 3:1, bo to da nam dużego, mentalnego... kopa.

37
19
7
6
6
83'

Mudryk wzdłuż przedpola, ale Skorupski wciąż szalenie czujny i piłkę złapał jak sztabkę złota.

41
28
3
1
4
82'

To miała być szybka akcja Ukraińców, ale sędzia grę zatrzymał. Spalony.

29
10
4
3
4
81'
6
80'

Po chwili Zinczenko uderzył, na szczęście w bramkę nie trafił.

19
13
7
4
7
79'

Sudakov urwał nam się lewą stroną, w końcu znalazł miejsce do uderzenia, ale Skorupski był czujny!

31
12
4
1
2
78'

Szarżował Mudryk, na szczęście nasi czujni jak my na wyprzedażach. Piłka wybita!

22
29
8
4
6
76'

Oddalamy grę od własnej bramki, szukamy czwartego trafienia, nie prosimy się o problemy! Super, brawo!

39
8
5
3
2
76'
74'

Szymański z rzutu rożnego, Buksa głową, ale Buszczan uratował gości! Szkoda...

22
4
5
19
6
72'
71'

A teraz coś się stało Zalewskiemu. Zbyt wiele tych urazów jak na jeden mecz.

4
5
23
17
12
70'

Mudryk z szaloną fryzurą i brawurowym strzałem z ok. 15 metrów. Piłka wpadła do Wisły.

6
46
2
1
70'
69'
B. Mykhaylichenko #26
6
1
1
1
1
69'
68'

Niby mecz mamy pod kontrolą, ale świadomi jesteśmy, że jeden błąd i w konsekwencji gol dla Ukrainy może zepsuć nam balowe wręcz humory.

10
7
2
1
3
65'

Błąd Buszczana, błyskawicznie uderzył Lewandowski, trafił w rywala. Po chwili Zalewski do "Lewego", a ten niczym kung fu panda, ale nieskutecznie.

26
40
10
8
6
64'

Kontra Polaków, w końcu z dystansu uderzył Kałuziński. Metr obok słupka. Dobra decyzja, wykonanie nieco słabsze.

21
10
4
3
2
64'

Ukraina w ataku pozycyjnym, nie możemy dać się zepchnąć pod bramkę.

17
9
5
1
6
61'
62'

Król Robert na boisku, a my postanowiliśmy do końca potyczki, w ramach szacunku, na stojąco obserwować mecz!

27
45
1
7
18
61'
61'
60'
12
4
3
3
3
59'

Romanczuk nie da rady dłużej grać. Będzie zmiana. Oby udało się wrócić do zdrowia.

8
8
8
11
5
58'

Nadepnięty Szymański, będą sine pazurki.

8
13
4
6
6
57'

Tymczasem szalony, coraz lepszy Dowbyk uderzył, Kiwior nas uratował blokując piłkę.

22
5
3
1
2
57'

Bardzo nam się podoba, że nie dajemy rywalom rozwinąć skrzydeł, tylko sami szukamy czwartego gola! O to chodzi! Tak właśnie gramy w Sensible Soccer.

27
13
3
2
2
56'

Malinowski ostro zaatakował Urbańskiego. Trochę przesadził!

21
7
4
4
12
54'

Robert i koledzy ruszyli na rozgrzewkę. "Lewego" bardzo byśmy chcieli zobaczyć.

27
12
3
4
16
54'

Romanczuk rozjechał się i coś go pobolewa, ale to twardy zawodnik i pozbiera się. Taką mamy nadzieję.

13
6
7
17
5
53'

Kilka prób Polaków, w końcu Skóraś mocno, ale w bramkarza.

14
9
6
7
5
52'

Skorupski pewnie interweniował, białe zęby w pełnym uśmiechu rozświetliły pół Warszawy.

13
34
6
4
6
51'

Ukraina w ataku, Biało-Czerwoni dobrze się ustawiają i nie pozwalają rywalom na wiele. Oby tak do końca, do końca Euro co najmniej.

20
12
2
1
1
49'

Na strzał zdecydował się Zieliński. Piłka poszybowała ponad bramką.

15
9
7
4
9
49'

Będzie rzut wolny dla Polaków z lewej strony pola karnego. Nasze apetyty rosną!

28
10
5
5
49'
2
47'

Odpowiedź Ukraińców, strzał z dystansu został zablokowany. Szybko starają się grać pod naszą bramką rywale.

11
5
1
3
8
47'

I już ładnie Polacy! Zalewski lewą stroną, Skóraś z sześciu metrów z woleja. Źle trafił w piłkę i przestrzelił!

komentarz

Za moment rozpocznie się 2. połowa. Nie zepsujmy dobrego wrażenia, a może nawet je poprawmy!

16
5
3
3
4
46'
komentarz

Sędzia nam trochę pomógł, nic nie doliczył, a powinien. 3:1 i humory mamy dość dobre. Tylko te ceny na Narodowym...

67
37
16
8
10
45'

Ukraińcy jeszcze przycisnęli, nie zepsujmy tego dobrego.

35
12
2
4
14
45'

Dogranie z rzutu rożnego, z Buszczana zrobił się Puszczak, na szczęście dla gości bez konsekwencji.

13
11
4
5
2
44'

Urbański to do kadry się wkupił jak my przed laty do przedszkola. I tyle w temacie! Będą z niego ludzie, jak z nas!

17
11
3
1
1
42'

Teraz to będzie test dla naszych, jak nie dać rywalom tlenu.

29
14
6
4
11
41'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Artem Dowbyk. Asystował mu Rusłan Malinowski. Ukraińcy ratują honor. Zagranie do Dowbyka, Skorupski dość daleko przed bramką, strzał gracza Girony był precyzyjny i piłka przy słupku w bramce. 3:1.

36
20
12
30
97
40'

Malinowski z dystansu, to był trzeci strzał gości w przeciągu kilku sekund, ale tym razem ponad bramką.

26
2
4
2
6
39'

Ręce same składają się do oklasków po akcja naszych Orłów. Kombinacyjnie, sprytnie, ostatecznie bez gola, ale brawo!

39
18
6
5
2
38'

Zamieszanie pod naszą bramką, trochę nerwowo, ale bez konsekwencji.

24
7
7
3
9
37'

Dośrodkowanie z lewej strony, tym razem Mykołenko spokojnie, klatką do bramkarza. Klatką piersiową oczywiście.

15
4
2
4
2
36'

Jeszcze raz przecieramy okulary. W sumie trudno nam uwierzyć w ten wynik. A na boisku goście przy piłce.