PKO Ekstraklasa: 30. kolejka
29 kwi 2024 19:00
komentarz

Koniec meczu! Remis 1:1! Ten wynik w nieco lepszej sytuacji na ostatniej prostej sezonu stawia Puszczę Niepołomice.

2
1
1
3
4
90+3'

Dośrodkował Fornalczyk, lecz żaden z jego kolegów nie wykorzystał ospałości obrońców Puszczy.

5
3
4
6
90+1'

Co za głupota Craciuna. Dostał kartkę za pretensje do sędziego. Było to jego 12. upomnienie w sezonie. Nie zagra w dwóch kolejnych meczach. Kurtyna.

6
7
7
3
7
90+1'
ŻÓŁTA KARTKA
Puszcza Niepołomice
3
1
6
3
90'

Doliczone 4 minuty.

1
1
8
9
88'

Długie podanie od Briceaga w pole karne. Piłkę złapał Zych.

2
1
3
1
7
85'

Techniczny strzał Lee obił słupek!

1
1
3
1
2
85'
83'

Siemaszko ścigał się z Trojakiem. Od bramki Dziekoński.

4
1
1
1
2
82'

Forsell fatalnie, prosto w mur.

1
1
3
4
82'

Forsell wywalczył rzut wolny sam dla siebie. Faulował Revenco.

3
1
1
1
80'

Teraz trwa ostrzał fortecy Dziekońskiego. Piłki nie latają jednak w światło bramki.

1
1
1
2
79'

Revenco dopadł do odbitej piłki i uderzył sprzed pola karnego. Futbolówka po odbiciu od Zatora nieznacznie minęła cel!

4
2
1
77'

Długo poprawiał sobie piłkę na nodze Jakuba, ale tak poprawił, że wywalił ją poza stadion.

1
1
1
1
76'
1
1
1
76'
76'

Nieco spokoju zyskali gospodarze w tyłach. Korona nie atakuje już raz za razem.

2
2
3
74'

Walczy Puszcza, walczy Korona. Wydaje się, że kolejny gol jest kwestią czasu. Bliżej tego są kielczanie.

4
1
1
2
2
72'

Z 20 metrów ponad bramką huknął Forsell.

2
2
70'

Ostatnie minuty bardzo ofensywne. Korona atakowała Puszczę, ale beniaminek się wybronił.

1
1
2
69'

Trojak główkował po wrzutce z narożnika, a Zych sparował piłkę na poprzeczkę!

2
2
2
2
68'

Fornalczyk wpadł w pole karne, a Craciun po jego podaniu omal nie wpakował piłki do własnej siatki!

1
1
2
68'

Na krótko rozegrali aut goście, aż piłka trafiła do Dziekońskiego.

1
1
2
67'

Postraszył Szykawaka Stępnia i Korona ma rzut z autu.

1
1
1
66'
66'
66'
65'

Ruszył do przodu Kwiecień, ale fatalnie podał do Briceaga.

1
64'
62'

Strzał Walskiego sprzed pola karnego został zablokowany.

1
2
2
1
1
62'

Wyrównanie pobudziło Puszczę, która ruszyła do ataków.

3
2
2
1
3
60'
59'

Ależ szczęście Korony! Świetnymi nożycami popisał się Hajda, a gości uratował słupek!

8
5
6
2
4
56'

Taki wynik determinuje nam ogromne emocje w tym meczu. Korona musi walczyć o pełną pulę, a Puszcza na pewno nie spęka.

3
3
1
3
4
54'
GOOOOOOL!!!

Płasko z dystansu przymierzył Podgórski i nie najlepiej interweniował Jakuba. Do piłki dopadł Remacle i mocnym strzałem z dwunastu metrów doprowadził do wyrównania!

Korona Kielce
11
6
1
6
8
53'

Gospodarzom udało się odsunąć rywala od własnego pola karnego.

1
50'

Z dużą wiarą w drugą odsłonę weszli piłkarze Korony, którzy w zasadzie nie opuszczają połowy Puszczy.

1
1
3
2
49'

Znowu z dystansu huknął Kwiecień. Korner dla gości, z którego jednak nic nie wyniknęło.