Legia Warszawa wróciła na tarczy. Zobacz skrót

Zdjęcie okładkowe artykułu: YouTube / Futsal Ekstraklasa / Zespół Red Dragons Pniewy pokonał Legię Warszawa
YouTube / Futsal Ekstraklasa / Zespół Red Dragons Pniewy pokonał Legię Warszawa

Na pewno nie tak początek drugiej części sezonu Fogo Futsal Ekstraklasy wyobrażała sobie drużyna Legii Warszawa. W niedzielę (7 stycznia) "Wojskowi" przegrali z Red Dragons Pniewy 2:5. Zobacz skrót tego meczu.

Ekipa Red Dragons Pniewy bardzo dobrze rozpoczęła mecz 16. kolejki Fogo Futsal Ekstraklasy z Legią Warszawa. Pniewianie prowadzili już w trzeciej minucie, kiedy to na listę strzelców wpisał się Yvaaldo Gomes.

Nieco później bramkę zdobył Nikodem Krajewski. W 13. minucie prowadzenie gospodarzy do stanu 3:0 podniósł Bartłomiej Gładyszewski.

Krótko przed przerwą "Wojskowi" zabrali się za odrabianie strat - trafiali Adam Grzyb oraz Michał Klaus, co sprawiło, że po pierwszej połowie mieliśmy wynik 3:2.

W drugiej partii lepiej spisali się miejscowi. Ponownie trafił Gładyszewski, a ponadto bramkę zdobył Adrian Skrzypek. Mecz zakończył się wynikiem 5:2 dla Red Dragons.

Zobacz skrót tego pojedynku:

Mecze Fogo Futsal Ekstraklasy można oglądać na platformie Pilot WP (link sponsorowany).

Źródło artykułu: WP SportoweFakty