17 16 Johannes Fiala 0 0 u - d 0
Bieg 15
Lukas Simon Rezerwa zwykła za Johannes Fiala
0

Awaria maszyny startowej. W miejsce Fiali pojechał Simon. Za drugim podejściem najlepszy Gapiński. Robert Miśkowiak jest już niemal pewny medalu - wystarczy mu jeden punkt do co najmniej brązowego krążka.

Bieg 14

Kolejna biegowa wygrana Miskowiaka. "Misiek" pokonał w tej gonitwie jednego z głównych rywali w walce o medal IME - Lebiediewa.

Bieg 12

Miśkowiak jest jedynym wciąż niepokonanym zawodnikiem w Mureck. Aktualna klasyfikacja: 1. Dryml - 48, 2. Miśkowiak - 39, 2. Karpow - 39, 4. Lebiediew - 38, 5. Puodżuks - 36, 6. Gapiński - 35.

Bieg 8

Aktualna czołówka po trzech rozegranych turniejach i ósmiu wyścigach ostatnich zmagań: 1. Dryml - 45, 2. Karpow - 37, 3. Lebiediew - 37, 4. Miśkowiak - 36.

Bieg 5

Drugie biegowe zwycięstwo Miśkowiaka w zawodach.

Bieg 1

Relacja na podstawie speedwaylive.eu. Dilgera zastąpi Fiala. Niemiec nie stawił się w Mureck w związku z problemami z busem. Rezerwowym będzie Lukas Simon.

Bieg 9

Dzięki triumfowi w dziewiątej gonitwie Ales Dryml został Indywidualnym Mistrzem Europy! Czech musiał zdobyć co najmniej dwa "oczka" w trzech kolejnych jego wyścigach i już podczas pierwszej możliwej okazji rozwiał nadzieje rywali.

Bieg 10

Upadek Wallnera na ostatnim okrążeniu.

Bieg 13

W fatalnie wyglądającej kolizji uczestniczyli Wallner i Gregoric. Słoweniec został wykluczony z powtórki jako sprawca przerwania wyścigu.

Bieg 16

Kolejność ogólna przed ostatnią serią startów: 1. Dryml - 48, 2. Miśkowiak - 42, 3. Karpow - 40, 4. Lebiediew - 39, 5. Gapiński - 38, 5. Puodżuks - 38.

Bieg 17

Wiadomo już na pewno, że jeden z medali zawiśnie na szyi Roberta Miśkowiaka!

Bieg 19
Lukas Simon Rezerwa zwykła za Fritz Wallner
1

Ales Dryml przekroczył limit czasu 2 minut. Robert Miśkowiak wicemistrzem Europy! Trzecia lokata i brąz przypadnie Andriejowi Karpowowi.

Bieg 20

Gregoric nie stawił się w regulaminowym czasie pod taśmą.

Bieg dodatkowy

Wyścig dodatkowy o 1. miejsce niedzielnego turnieju w Mureck. Nie będzie miał on jednak wpływu na końcową klasyfikację zmagań o IME. Zwycięzcą ostatniej rundy został Kenni Larsen.