Zgardziński prowadził od startu do mety.

Duże odległości pomiędzy zawodnikami.

Bieg 5

Póki co każdy wyścig rozstrzygał się tuż po starcie.

Bieg 2

Pewny triumf Pulczyńskiego. Niegroźny upadek na czwartej pozycji zanotował Białecki. Przerwa na polewanie toru.

Bieg 1

O losach wyścigu zadecydował start i rozegranie pierwszego łuku. Przed rozpoczęciem pierwszego biegu polewano tor.

16:42 - koniec prezentacji.

16:29 - rozpoczęła się prezentacja.

16:24 - po zakończeniu zawodów rozegrany zostanie bieg memoriałowy Grzegorza Knappa.

16:23 - na liście startowej doszło do dwóch zmian. Za Wawrzyniaka pojedzie Burzyński, a za Jamrożego Białecki.

15:48 - w Poznaniu ciepło i słonecznie. Zawody powinny odbyć się bez żadnych przeszkód.

Bieg 3

Bieg bez emocji. Lyager na trzecim kółku zanotował defekt, a jechał wtedy na trzecim miejscu.

Bieg 4

Defekt Chrzanowskiego na końcu stawki. Przerwa na kosmetykę toru.

Bieg 10

Defekt Dziatkowiaka na ostatnim miejscu. O losach wyścigu zadecydował start i rozegranie pierwszego łuku.

Bieg 13

Białecki zanotował upadek na drugim łuku. Na tor wyjechała karetka, ale na szczęście Białecki opuścił tor o własnych siłach. Został on wykluczony z powtórki. W niej Zgardziński na dystansie wyprzedził Burzyńskiego.

Bieg 14

Jabłoński zaliczył defekt na starcie.

Bieg 15

Lisiecki na drugim łuku zanotował upadek. Jechał wtedy na drugiej pozycji. Został on wykluczony z powtórki. Na tor wyjechała karetka. Przerwa na kosmetykę toru. Lisiecki został odwieziony do szpitala. Karetka po 20 minutach wróciła na stadion.

Bieg 16

Zawodnicy mają problemy z płynną jazdą. Defekt Pulczyńskiego na końcu stawki. Sędzia udał się do parku maszyn. Zawody zostały zakończone ze względu na zbyt niebezpieczny tor.