Bieg 14
17
4 : 2
13

Kenneth Bjerre wygrał start, ale na wyjeździe z pierwszego wirażu wyprzedził go Niels Kristian Iversen.

Bieg 11
13
3 : 3
11

Gorzowianie znów na starcie byli zdecydowanie lepsi, jednak częstochowianie szybko uporali się z Michaelem Jepsenem Jensenem. Grigorij Łaguta szalał za plecami Kasprzaka, ale to zawodnik Stali na mecie zameldował się pierwszy.

Bieg 8
10
3 : 3
8

Grzegorz Zengota i Krzysztof Kasprzak najlepiej wyjechali ze startu. Zengi naciskał atakami Kasprzaka, jednak bezskutecznie.

Bieg 5
7
5 : 1
5

Ponownie atomowy start gorzowskiej pary. Zdecydowane zwycięstwo Stali Gorzów. Biało-zieloni nie mieli nic do powiedzenia. Zengota i Jabłoński stoczyli walkę między sobą o jeden punkt.

Bieg 2
2
2 : 4
4

Częstochowianie zdecydowali się jednak wyjechać do kolejnego wyścigu. Świetny start pary gości. Lwy prowadziły podwójnie, jednak podniosło koło Zengocie, którego wyprzedził Jepsen Jensen.

Bieg 1

Składy potwierdzone. W Gorzowie piękna pogoda. Pierwszy mecz pomiędzy tymi drużynami zakończył się zwycięstwem Stali Gorzów w stosunku 58:32. Tor jest w bardzo dobrym stanie. Na 20 minut przed planowanym rozpoczęciem na trybunach zasiadło ok. 5 tysięcy fanów. Trwa prezentacja. Zawody zostaną rozegrane wg I zestawu meczowego. Zawodnicy wyjechali do pierwszego biegu. Na wejściu w drugi łuk doszło do źle wyglądającego upadku z udziałem częstochowskiej pary juniorów. Karetka na torze. Młodzieżowcy Włókniarza wciąż nie podnoszą się. Służba techniczna wymienia segmenty dmuchanej bandy. Artur Czaja na noszach trafił do karetki. Hubert Łęgowik również na noszach. Łęgowik wykluczony z powtórki. Powtórka w dwuosobowym składzie, bez udziału pary częstochowskiej. Zapowiada się dłuższa przerwa, gdyż poważnie uszkodzona została banda. Częstochowscy juniorzy tego dnia już nie wystartują. Długa przerwa z powodu naprawiania bandy. Młodzieżowcy Lwów zostali przetransportowani do szpitala. Częstochowianie zgłosili zastrzeżenia co do stanu toru. Ich zdaniem jest on zbyt przyczepny i niebezpieczny. Biało-zieloni wnioskują o prace nad torem. Podobnego zdania jest Tomasz Gollob. Częstochowianie pakują motocykle do busów! Gorzowianie kontynuują zawody.

Bieg 3

Bardzo dobry star gorzowian. Częstochowianie bezradni. Stal wygrała z dużą przewagą. Rafał Szombierski zanotował defekt motocykla.

Bieg 4

Wyścig w trzyosobowym składzie. Dobry start Krzysztofa Kasprzaka, który objął prowadzenie. Szybko dobrał mu się do skóry Kenneth Bjerre, jednak Kasprzak odparł jego atak. Dłuższa przerwa na równanie toru.

Bieg 6

Po starcie prowadzenie objął Grigorij Łaguta. Krzysztof Kasprzak na drugim łuku wyprzedził Rosjanina. Szombierski dobrze wystartował, ale zakopał się pod bandą na pierwszym łuku. Szumina zrezygnował z dalszej jazdy w tym biegu.

Bieg 7

Po starcie podwójnie prowadzili gorzowianie, jednak Kenneth Bjerre wyprzedził Tomasza Golloba. Gollob prędko zripostował, ale za wygraną nie dawał także Duńczyk. Ostatecznie filigranowy "Kenio" uciekł kapitanowi Stali.

Bieg 9

Rafał Szombierski jechał drugi, ale po ataku Michaela Jepsena Jensena przewrócił się. Wyścig przerwany. Szumina wykluczony z powtórki. W powtórce Grigorij Łaguta pewnie wyjechał ze startu i nie dał szans gospodarzom.

Bieg 10

Bardzo dobry start osamotnionego Kennetha Bjerre. Zdążył jednak Matej Zagar zamknąć drogę Duńczykowi, co wykorzystał Niels Kristian Iversen. Bjerre utrzymywał kontakt z gorzowską parą. Przerwa na równanie toru.

Bieg 12

Osamotniony Grzegorz Zengota na pierwszym łuku wypchnął Nielsa Kristiana Iversena i objął prowadzenie. Duńczyk był jednak piorunująco szybki i już w drugim łuku poradził sobie z zawodnikiem Włókniarza.

Bieg 13

Rafał Szombierski nie wyjechał do wyścigu. Został wykluczony za przekroczenie czasu 2 minut. Kenneth Bjerre atakował Tomasza Golloba, jednak kapitan Stali Gorzów wygrał o błysk szprychy.

Bieg 15

Pewne zwycięstwo gospodarzy. Grigorij Łaguta miał problemy z motocyklem. Rosjanin nie dojechał do mety. Ambitna postawa Mirosława Jabłońskiego.