5 : 1
37
Bartosz Zmarzlik Rezerwa zwykła za Tomasz Gollob
2

W pierwszym spotkaniu 46:44 dla tarnowian. Bardzo dobry start gospodarzy, którzy z każdym okrążeniem powiększali przewagę nad rywalami i odnieśli pewne zwycięstwo, zapewniając sobie punkt bonusowy.

Bieg 13
36
5 : 1
36
2

Kołodziej znów nie był w stanie nawiązać walki z rywalami. Zmarzlik przez cały dystans atakował Madsena i na wyjściu z ostatniego łuku agresywnym atakiem wyprzedził rywala. Iversen prowadził praktycznie od początku wyścigu.

Bieg 12
31
3 : 3
35

Świetny bieg w wykonaniu Zagara. Goście po dobry starcie prowadzili podwójnie, jednak Zagar uporał się najpierw z Hancockiem, a później z Janowskim.

Bieg 11
28
3 : 3
32
Maciej Janowski Rezerwa zwykła za Dawid Lampart
1

Świetny start Vaculika i Jensena. Duńczyk na przeciwległej prostej zamknął rywala i wyszedł na prowadzenie. W dalszej części biegu kibice nie oglądali walki na torze. Jensen wygrał z dużą przewagą. Kasprzak nie liczył się w stawce.

Bieg 10
25
4 : 2
29

W pierwszym łuku po walce z Kołodziejem upadł Iversen. Powtórka w pełnej obsadzie. Zawodnik wstał z toru o własnych siłach i jest zdolny do dalszej jazdy. Dłuższa przerwa w zawodach spowodowana była naprawą dmuchanej bandy. Iversen stoczył ładną walkę z Gomólskim, na chwilę znalazł się nawet przed Polakiem. Kołodziej nie liczył się w stawce. Zagar odniósł pewne zwycięstwo.

Bieg 8
21
5 : 1
27

Goście fatalnie rozegrali pierwszy łuk, Hancock nieomal najechał na tylne koło Lamparta. Para gospodarzy nie miała żadnych problemów z odniesieniem zwycięstwa.

Bieg 7
16
1 : 5
26

Kołodziej szybko objął prowadzenie. Janowski na przeciwległej prostej "uporał się" z rywalami. Para gości dojechała do mety z dużą przewagą. Przerwa na kosmetykę toru.

Bieg 6
15
1 : 5
21

Świetny start pary gości. Kasprzak nie był w stanie skutecznie zaatakować dobrze jadących parą tarnowian. Cyfer nie liczył się w stawce.

Bieg 5
14
2 : 4
16
Maciej Janowski Taśma Dawid Lampart
1

Taśma Lamparta. Dobry start Hancocka. Iversen "kąsał" Amerykanina aż do samej mety. Zagar bezskutecznie atakował Janowskiego.

Bieg 4
12
3 : 3
12

Ostra walka w pierwszym łuku Zmarzlika i Kołodzieja, przez którą junior Stali spadł na ostatnia pozycję. Gomólski przez moment jechał drugi, jednak najpierw wyprzedził go Kasprzak, a później Zmarzlik. Kołodziej na kresce minimalnie szybszy od atakującego go do końca Kasprzaka. Przerwa na kosmetykę toru. Na trybunach ok. 12 500 widzów.

Bieg 3
9
4 : 2
9

Zagar jechał przez cały bieg niezagrożony. Iversen na drugim okrążeniu wyprzedził Vaculika i do końca atakował Madsena.

Bieg 2
5
2 : 4
7

Nierówny start, bieg przerwany. W ocenie sędziego Lampart "ukradł" start. Powtórka w pełnej obsadzie. W niej Lampart zerwał taśmę, zahaczając ją kaskiem. Kolejna powtórka również w 4-osobowej obsadzie. Gollob upadł na wejściu w pierwszy łuk, ale szybko wstał i kontynuował jazdę. W końcu jednak zszedł z toru. Jensen wyprzedził na dystansie Lamparta i do samego końca naciskał Hancocka.

Bieg 1
3
3 : 3
3

Składy potwierdzone. W Gorzowie słoneczna pogoda. Prezentacja dobiegła końca. I zestaw startowy. Gomólski został w I łuku wypchnięty pod bandę, ale dogonił i wyprzedził Cyfera. Zmarzlik wygrał z dużą przewagą.

Bieg 9
Niels Kristian Iversen Rezerwa taktyczna za Tomasz Gollob
3

Świetny start gospodarzy. Vaculik przez 4 okrążenia naciskał Jensena. Madsen nie liczył się w stawce, a na czwartym okrążeniu zjechał z toru.

Bieg 15

Zagar został zdublowany z powodu problemów sprzętowych. Vaculik do samej mety atakował Iversena, jednak nieskutecznie. Hancock nie liczył się w walce.