Bieg 13
47
3 : 3
19

Buczkowski na dystansie uporał się z Thoernbloemem i Malitowskim. W przerwie na tor wyjechał Gollob, który kręci treningowe okrążenia. Zawody zostały zakończone po rozegraniu trzynastu wyścigów.

Bieg 12
44
5 : 1
16

Trzensiok atakiem pod bandą na drugim łuku minął Drymla i Wieczorka.

Bieg 11
39
5 : 1
15
Krzysztof Buczkowski Rezerwa zwykła za Tomasz Gollob
3

Pulczyński na pierwszym okrążeniu walczył z Buczkowskim. Następnie grudziądzanie powiększali przewagę. Defekt Jamrożego na końcu stawki.

Bieg 10
34
5 : 1
14
Roland Benko Rezerwa zwykła za Mathias Thoernblom
1

Bieg bez historii. Pewny triumf grudziądzan. Przerwa na kosmetykę toru.

Bieg 7
29
5 : 1
13

Niezagrożony triumf gospodarzy. Przerwa na kosmetykę toru. Mecz na trybunach ogląda około 2000 widzów.

Bieg 6
24
3 : 3
12
Mateusz Danielewicz Rezerwa zwykła za Tomasz Gollob
0

Trzensiok na drugim łuku wszedł między Jamrożego i Malitowskiego i przedarł się na prowadzenie.

Bieg 5
21
4 : 2
9

Buczkowski na wyjściu z drugiego łuku minął Pulczyńskiego.

Bieg 4
17
5 : 1
7

Grudziądzanie wygrali start i odnieśli pewne zwycięstwo. Przerwa na kosmetykę toru.

Bieg 3
12
5 : 1
6

Buczkowski i Pavlic na dystansie wyprzedzili Malitowskiego.

Bieg 2
7
5 : 1
5

Gospodarze prowadzili od startu do mety.

Bieg 1
2
2 : 4
4

Jeleniewski na pierwszym łuku próbował założyć się na Drymla, ale Czech odparł jego atak. Następnie Jeleniewski musiał bronić się przed atakami Pulczyńskiego.

19:31 - koniec próby toru. Na trybunach około 500 kibiców.

19:04 - trwa próba toru.

18:35 - zawody są niezagrożone. W Grudziądzu co prawda jest pochmurnie, ale nie powinno padać.

Bieg 8

Nowak na dystansie wyprzedził Pulczyńskiego, ale ten szybko odzyskał pozycje. Defekt Drymla na prowadzeniu. Gollob nie wyjechał do biegu.

Bieg 9

Jeleniewski na pierwszym łuku przyciął do krawężnika i przedarł się na prowadzenie. Defekt Jamrożego na końcu stawki.