3 : 3
6
Nike Lunna Rezerwa zwykła za Kamil Pulczyński
1

Pewne zwycięstwo Marcina Rempały. Na dystansie Timo Lahti wyprzedził swojego kolegę z pary i gonił prowadzącego zawodnika gospodarzy.

Bieg 3
3
3 : 3
3

Marcin Rempała został na starcie i jechał trzeci, ale jeszcze na pierwszym okrążeniu uporał się z Ronnie Jamrożym. Rempała nie dawał za wygraną i podczas trzeciego kółka wyprzedził także prowadzącego Szweda, Mathiasa Thoernbloma.

Bieg 1

Timo Lahti przez 4 okrążenia nękał atakami Tomasza Rempałę, ale ten skutecznie się bronił. Kamil Pulczyński zanotował defekt na trzeciej pozycji.

Pierwszy bieg przerwany. W pierwszym łuku uślizg zanotował Kamil Pulczyński. Prowadził Tomasz Rempała, który z czwartego pola założył całą stawkę. Zawodnik Motoru Lublin podniósł się z toru i pojedzie w powtórce.

15:10 - Próba toru dobiegła końca. Trening zostanie rozegrany wg I zestawu startowego. Przed pierwszym biegiem jeszcze kosmetyka toru. Pulczyński podniósł się z toru i pojedzie w powtórce.

15:05 - Lublinianie zjechali z toru. Czas na gospodarzy.

14:54 - Rozpoczęła się próba toru. Jako pierwsi na krośnieński owal wyjechali goście.

14:50 - Na stadionie w Krośnie w tym momencie około 400 widzów. Panuje piknikowa atmosfera. Niebawem początek treningu.

14:34 - W Krośnie ładna, słoneczna pogoda. Trwają prace nad torem.

13:00 - trening punktowany w Krośnie ze względu na prace nad nawierzchnią rozpocznie się nie o godz. 14:30 jak początkowo planowano, ale o 15:00.

Bieg 2

W powtórce niestety byliśmy świadkami kolejnego upadku. Tym razem w pierwszym łuku podczas drugiego okrążenia maszyny nie opanował Kasper Lykke Nielsen. Na tor wyjechał ambulans. Do momentu przerwania biegu goście prowadzili podwójnie. Zaliczono wynik wyścigu, uwzględniając wykluczenie Nielsena, który niestety cały czas leży na torze. Okazuje się, że upadek Nielsena wyniknął z problemów sprzętowych. W motocyklu Duńczyka... pękła kierownica. Zawodnik KSM-u Krosno podniósł się z toru, ale do parku maszyn wrócił w karetce pogotowia.

Dawid Matura upadł w pierwszym łuku, jednak pozbierał się i kontynuował jazdę. Ponownie upadł w... drugim wirażu. Po tym wydarzeniu przerwano wyścig. Układał on się 4:2 dla lublinian. Prowadził Oskar Bober.

Bieg 4

Ponownie bieg przerwany z powodu upadku. Tym razem Mateusz Wieczorek podciął w pierwszym łuku Mariusza Fierleja i ten się przewrócił, ale na szczęście szybko wstał. Powtórka w 4. Ostatecznie jednak Mariusz Fierlej nie wyjechał do powtórki. W niej pewnie od startu podwójnie prowadzili goście.

Bieg 6

W tej odsłonie gościnnie w barwach KSM-u Krosno pojedzie Michał Nowiński, który zastąpi Kaspera Lykke Nielsena. Duńczyk po upadku odczuwa ból w kolanie. Po raz kolejny do startu wyścigu nie wyjechał Mariusz Fierlej. Ponownie bezapelacyjne, podwójne zwycięstwo gości.

Bieg 7

Tomasz Chrzanowski próbował wyprzedzić Oskara Bobera, jednak podczas drugiego okrążenia zdefektowała jego maszyna. Tomasz Rempała z kolei do samej mety atakował Maxa Dilgera. Czas na kosmetykę toru.

Bieg 8
2

Wieje nudą. Motor Lublin ponownie lepiej wyjechał sprzed taśmy i wygrał w sposób niezagrożony. Michał Nowiński zanotował upadek w ostatnim łuku jadąc na trzeciej pozycji.

Mariusza Fierleja gościnnie zastąpi Michał Nowiński.

Bieg 9

Mathias Thoernblom do samej mety atakował Tomasza Chrzanowskiego, ale zawodnik gospodarzy wytrwał pod naporem Szweda.

Bieg 10

Gospodarze prowadzili podwójnie, jednak pech dotknął jadącego na drugim miejscu Nicolasa Covattiego. Zawodnik gospodarzy podczas ostatniego okrążenia zanotował bowiem defekt motocykla. Przerwa na równanie toru.

Bieg 11
2

Nike Lunna wyprzedził Tomasza Rempałę podczas drugiego okrążenia.

Podjęto decyzję, że trening zostanie zakończony po 13 wyścigach. Na starcie ponownie zabrakło Mariusza Fierleja.

Bieg 12
Dawid Matura Rezerwa zwykła za Kasper Lykke Nielsen
Mateusz Wieczorek Rezerwa zwykła za Timo Lahti
2

Bezproblemowe zwycięstwo Marcina Rempały. Bieg rozegrano na dystansie... trzech okrążeń. Dawid Matura ostatecznie nie wyjechał na start wyścigu.

Bieg 13

Ostatnia gonitwa dnia także została rozegrana na dystansie trzech kółek. Pewnie wygrał w niej Tomasz Chrzanowski. Nicolas Covatti natomiast nie wyjechał przed taśmę.