3 : 3
24
Grzegorz Zengota Zastępstwo zawodnika za Emil Sajfutdinow
2

Jadący na drugim miejscu Przemysław Pawlicki nie opanował motocykla podczas pierwszego okrążenia. Bieg zostanie powtórzony w pełnej obsadzie. W powtórce zwyciężył Damian Baliński, który na prowadzenie wyjechał po skutecznym ataku już na pierwszym okrążeniu. "Bally" do samej mety musiał jednak bacznie uważać na czyhających na jego błąd gości.

Bieg 12
27
3 : 3
21
Robert Chmiel Rezerwa zwykła za Kacper Woryna
0

Walka o trzy punkty toczyła się do samego końca wyścigu. Tobiasz Musielak nękał atakami Sebastiana Ułamka, ale okazały się one bezskuteczne.

Bieg 10
24
3 : 3
18

Na torze utworzyły się dwie pary. Z przodu zaciekłą walkę o zwycięstwo toczyli Sebastian Ułamek i Przemysław Pawlicki, natomiast za nimi podążali młodzieżowcy. Czas na przerwę. Niestety w czasie swojego upadku wybicia palca doznał Kacper Woryna. Juniora ŻKS ROW-u Rybnik nie zobaczymy już tego dnia na torze.

0

Dakota North zwyciężył ze sporą przewagą nad rywalami, natomiast Grzegorz Zengota wyprzedził Damiana Balińskiego podczas trzeciego okrążenia.

Bieg 8
17
2 : 4
13

Nudny wyścig. Między zawodnikami utworzyły się na torze spore odległości.

Bieg 7
15
5 : 1
9

Reprezentanci Fogo Unii Leszno napierali atakami Dakotę Northa, jednak Australijczyk skutecznie je odpierał. Czas na kosmetykę toru.

-> Mistrz Polski w nowym sezonie pojedzie jako Money Make Money Stal Gorzów

Bieg 4
10
2 : 4
8

Przemysław Pawlicki i Troy Batchelor stoczyli pasjonujący pojedynek o pierwsze miejsce do samej mety. Ostatecznie górą obecny zawodnik Fogo Unii Leszno.

Bieg 3
8
3 : 3
4
Tobiasz Musielak Zastępstwo zawodnika za Emil Sajfutdinow
3

Tobiasz Musielak ponownie najlepiej wystartował, ale tym razem miał się na baczności i nie dał sobie wydrzeć prowadzenia. Z tyłu toczyła się natomiast ciekawa walka między Kamilem Wieczorkiem a Grzegorzem Zengotą. Przerwa na kosmetykę toru.

-> Gwiazdy od kuchni: Bruce Penhall

Bieg 1
5
5 : 1
1

Tobiasz Musielak najlepiej wyruszył sprzed taśmy i przez moment prowadził, jednak w pierwszym wirażu dał się wypchnąć gospodarzom. Na ostatnim miejscu do mety dotarł Thomas Jonasson, który na początku biegu starł się z Dakotą Northem. Czasy nie będą mierzone.

14:58 - Na trybunach około 1500 widzów.

14:53 - Trening zostanie rozegrany wg I zestawu startowego.

14:50 - W miejsce Emila Sajfutdinowa goście zastosują zastępstwo zawodnika.

14:40 - Trwa próba toru.

13:52 - Niestety niebo w Rybniku jest zachmurzone i jest zimno. Póki co jednak nie pada i na razie trening nie jest zagrożony.

-> Sprawdź swoją wiedzę i rozwiąż nasz quiz żużlowy!

Bieg 2

Upadek Dominika Kubery podczas drugiego okrążenia. Junior Fogo Unii jechał na ostatnim miejscu. Zaliczono dotychczasową kolejność. Kacper Woryna na moment przed upadkiem Kubery zdołał wyprzedzić obu gości.

Bieg 5

Kamil Wieczorek upadł podczas drugiego okrążenia jadąc na trzeciej pozycji. Ponownie zdecydowano się zaliczyć dotychczasową kolejność. Na szczęście młodzieżowiec rybnickiego klubu samodzielnie wydostał się spod dmuchanej bandy i wrócił do parku maszyn o własnych siłach. Jest zdolny do dalszej jazdy.

Bieg 6
Dominik Kubera Zastępstwo zawodnika za Emil Sajfutdinow
1

Kacper Woryna upadł na tor podczas pierwszego okrążenia. Junior gospodarzy starał się wyprzedzić Dominika Kuberę. Bieg został przerwany, a Woryna sam pozbierał się z toru. Powtórka odbędzie się w trzyosobowym składzie. W powtórce goście prowadzili podwójnie, jednak Troy Batchelor ich rozdzielił skutecznym atakiem w czasie 2. okrążenia.

Bieg 11

Grzegorz Zengota odniósł zwycięstwo ze sporą przewagą. Thomas Jonasson zanotował defekt jadąc na końcu stawki pod koniec wyścigu.

Bieg 14

Spore odległości między zawodnikami. Troy Batchelor zrezygnował z jazdy tuż przed biegiem. 15. wyścig nie zostanie rozegrany. Tym samym trening zakończył się zwycięstwem gospodarzy 46:38.