Bieg 15
48
5 : 1
36

Tai Woffinden prowadził od samego startu, z kolei Tomasz Jędrzejak na drugie miejsce przedarł się wyprzedzając obu reprezentantów gości na dystansie. Czas: 64,08.

Bieg 14
43
4 : 2
35

Dobrym refleksem na starcie popisał się Oskar Ajtner-Gollob. Junior ŻKS Ostrovii objął prowadzenie, lecz stracił je w drugim łuku na rzecz Michaela Jepsena Jensena. Czas: 63,88.

Bieg 12
39
5 : 1
33
Maksym Drabik Rezerwa zwykła za Damian Dróżdż
2

W powtórce tej gonitwy wrocławianie z dużą przewagą zwyciężyli nad parą gości. Czas: 64,26.

Wyścig przerwany. Na wejściu w drugi łuk upadł Damian Dróżdż. Niestety na tor wyjechał ambulans. Na szczęście młodzieżowiec wrocławskiej drużyny podniósł się z toru i o własnych siłach wrócił do parku maszyn. W powtórce jednak nie wystartuje. Zastąpi go Maksym Drabik.

Bieg 11
34
3 : 3
32

Michał Szczepaniak wyśmienicie wyruszył sprzed taśmy, założył natychmiast rywali i pomknął do przodu. Odniósł bezapelacyjne zwycięstwo. Za nim niemal równo na metę wpadli gospodarze, natomiast Norbert Krakowiak zakończył wyścig daleko za całą stawką. Czas: 63,56.

Bieg 10
31
4 : 2
29

Tym razem szybszy na starcie od Rune Holty był Tomasz Jędrzejak. Reprezentant gospodarzy nie dał sobie odebrać prowadzenia, na którym znalazł się po tym, jak arbiter zwolnił taśmę na maszynie startowej. Początkowo bieg układał się remisowo, lecz na wyjeździe z pierwszego wirażu pierwszego okrążenia "przycinka" Adriana Gały okazała się skuteczna. Młodzieżowiec Betard Sparty wyprzedził Oskara Ajtnera-Golloba. Czas: 63,92. Przerwa na kosmetykę toru.

Bieg 9
27
1 : 5
27

Bracia Szczepaniakowie cały czas utrzymują wysoką dyspozycję w tym test-meczu. Po raz kolejny bardzo dobrze wystartowali i zajęli dwie pierwsze lokaty. Podobnie jak w wyścigu 6., jechali parą i uniemożliwiali przeprowadzenie skutecznej akcji tym razem Taiowi Woffindenowi. Czas: 63,80.

Bieg 8
26
5 : 1
22

Podopieczni Piotra Barona popisali się niezłym startem. Michael Jepsen Jensen pomknął przy krawężniku, natomiast Maksym Drabik poszerzył tor jazdy przeciwnikom. Tym samym zawodnicy gospodarzy przywieźli do mety pewne 5 punktów. Czas: 64,33.

Bieg 7
21
3 : 3
21

Rune Holta ponownie popisał się bardzo dobrym refleksem najszybciej wyjeżdżając sprzed taśmy. "Rysiek" zwyciężył niezagrożenie. Czas: 64,13. Kosmetyka toru.

Bieg 6
18
1 : 5
18

Tym razem lepszym momentem startowym popisali się bracia Szczepaniakowie. Goście starali się cały czas jechać parą i skutecznie blokowali ataki przy krawężniku Michaela Jepsena Jensena. Czas: 63,94.

Bieg 5
17
5 : 1
13

Z bardzo dobrej strony pokazał się w tym biegu Adrian Gała, który umiejętnie rozprowadził rywali w pierwszym łuku, na czym skorzystał Tomasz Jędrzejak wyjeżdżając za plecy młodzieżowca Betard Sparty. Pewne podwójne zwycięstwo gospodarzy. Czas: 64,20.

Bieg 4
12
3 : 3
12

Wyścig nie przysporzył większych emocji, bowiem o kolejności na mecie zadecydował głównie start oraz rozegranie pierwszego łuku. Czas: 63,79. Równanie toru.

Bieg 3
9
2 : 4
9

Mateusz Szczepaniak najlepiej wystartował i założył całą stawkę. Za jego plecami Tomasz Jędrzejak odpierał ataki Michała Szczepaniaka. Czas: 63,61.

Na trybunach zasiadło około 3 tysięcy widzów.

Bieg 2
7
3 : 3
5

Mateusz Borowicz przez wszystkie 4 okrążenia nękał atakami Maksyma Drabika, lecz bezskutecznie. Damian Dróżdż popełnił natomiast błąd w pierwszym łuku wyjeżdżając za szeroko, przez co spadł na ostatnie miejsce. Czas: 64,20.

Bieg 1
4
4 : 2
2

Dobrze ze startu wyruszyli gospodarze, ale w pierwszym łuku Kyle Newman wypchnął Vaclava Milika i rozdzielił parę Betard Sparty. Czas: 64,30.

15:24 - Pierwszy wyścig ma rozpocząć się o 15:30. Przerwa spowodowana jest dużym zainteresowaniem ze strony kibiców. Wielu z nich dopiero kupuje bilety i oczekuje w kolejkach na wejście na trybuny.

15:16 - Próba toru dobiegła końca. Trwa równanie.

15:06 - Przyjezdni zakończyli zapoznawanie się z torem, a zatem czas na gospodarzy.

14:59 - Trening punktowany poprzedzony zostanie próbą toru. Jako pierwsi na owal Stadionu Olimpijskiego wyjechali naturalnie goście.

14:55 - Składy zaktualizowane. W miejsce Michelsena ujrzymy Kyle Newmana, natomiast Nicklasa Porsinga zastąpi Norbert Krakowiak. Z kolei w zespole gospodarzy nie wystartuje Maciej Janowski, tylko Damian Dróżdż.

14:51 - Niestety w treningu punktowanym udziału nie będzie mógł wziąć Mikkel Michelsen. Duńczyk jest kontuzjowany -> Michelsen złamał kość śródstopia!

14:49 - We Wrocławiu panuje dobra, słoneczna aura. Już za kilkanaście minut zawodnicy ustawią się przed taśmą startową do pierwszego wyścigu.

Bieg 13
Mateusz Borowicz Rezerwa zwykła za Rune Holta
d

Mateusz Szczepaniak jak na razie pozostaje niepokonanym zawodnikiem w tym dniu. W 13. biegu bardzo dobrze wystartował, objął prowadzenie, na którym dojechał do mety. Jego kolega z pary, Mateusz Borowicz zanotował natomiast defekt maszyny na ostatnim miejscu. Czas: 63,77. Przerwa.