Dróżdż popisał się świetnym startem i nie dał sobie odebrać zwycięstwa.

Drabik wygrał z dużą przewagą. Przerwa na kosmetykę toru.

Bieg 15

Duże odległości pomiędzy zawodnikami.

Bieg 12

Wieczorek na wyjściu z pierwszego łuku uporał się z Rempałą. Przerwa na kosmetykę toru.

Bieg 11

Na pierwszym łuku zabrakło miejsca dla Polisa. Powtórka w pełnej obsadzie. W niej najlepiej spod taśmy wyszedł Bieliński, ale po serii błędów spadł na ostatnią pozycję i w spacerowym tempie dojechał do mety.

Bieg 10

Drabik przez chwilę był na prowadzeniu, ale wjechał w koleinę i spadł na drugie miejsce.

Bieg 7

Drabik na ostatnich metrach popełnił błąd i mało brakło, by wyprzedził go Woryna.

Bieg 6

Polis wygrał z dużą przewagą.

Bieg 5

Dróżdż do ostatnich metrów atakował Rempałę. Na mecie nieznacznie szybszy był żużlowiec rzeszowskiego klubu.

Bieg 4

Niegroźny upadek Portasa na trzecim kółku, kiedy jechał na końcu stawki. Zawodnik Włókniarza szybko wstał z toru i bieg został dokończony. Przerwa na równanie toru.

Bieg 3

Na drugim okrążeniu Niedźwiedzia wyprzedził Potoniec, a do samej nety zawodnik Orła Łódź bronił się przed atakami Burzyńskiego.

Bieg 2

Bieg bez emocji. Bieliński jechał daleko z tyłu.

Bieg 1

Dróżdż wygrał start i odniósł pewne zwycięstwo. Na pierwszym łuku Woryna pojechał zbyt szeroko, co wykorzystał Rolnicki.

16:00 - trwa prezentacja.

15:23 - w Opolu pochmurno, ale nie pada. Na trybunach niewielu kibiców. Obsada zawodów potwierdzona.

Bieg 8

Na wyjściu z pierwszego łuku Kossakowski uderzył w Potońca, który zanotował upadek. Z powtórki wykluczony został Kossakowski. Na szczęście Potoniec szybko wstał i udał się do parku maszyn.

W powtórce Potoniec nie miał problemów z odniesieniem zwycięstwa. Przerwa na kosmetykę toru.

Bieg 9

Dróżdż wykorzystał błędy rywali i na dystansie przedarł się z czwartego na pierwsze miejsce. Bober prowadził, ale podniosło mu koło, przez co spadł na koniec stawki, a następnie zjechał z toru.

Bieg 13

Defekt Polisa na końcu stawki.

Bieg 19
Dawid Matura Rezerwa zwykła za Oskar Bober
1

Groźny upadek! Na wyjściu z pierwszego łuku walczyli Woryna, Rempała i Bober. Cała trójka upadła na tor, ale najgroźniej wyglądała kraksa Bobera, który wpadł w bandę, a następnie uderzył w niego motocykl. Zawodnik lubelskiego klubu chciał sam wstać, ale ostatecznie tor opuścił na noszach. Z powtórki wykluczony został Woryna, który był sprawcą upadku.

Bober został odwieziony do szpitala. Po ponad półgodzinnej przerwie karetka wróciła na stadion.