Bieg bez historii. Zadecydował start i pierwszy łuk.

Bieg 13
55
3 : 3
23

Bracia Szczepaniakowie na pierwszym łuku minęli Andersena. Następnie Mateusz Szczepaniak atakował Adamczewskiego. Przerwa na równanie toru.

Zobacz naszą GALERIĘ z podprowadzającymi podczas meczów minionej rundy!

Bieg 12
52
4 : 2
20

Wyścig bez historii. Michelsen wygrał start i pognał do mety po trzy punkty.

Bieg 11
48
5 : 1
18

Klindt na pierwszym łuku zablokował Biełousowa. Nieporozumienie w drużynie gości wykorzystał Porsing, który przedarł się na drugie miejsce.

Bieg 10
43
4 : 2
17

Andersen na pierwszym okrążeniu wyprzedził Michelsena. Przerwa na równanie toru.

Półtora miliona widzów PGE Ekstraligi!

Bieg 9
39
4 : 2
15

Biełousow na pierwszym kółku minął Porsinga.

Bieg 8
35
5 : 1
13

Lepiej spod taśmy wyszli goście, ale już na pierwszym łuku na podwójnym prowadzeniu byli ostrowianie.

Bieg 7
30
4 : 2
12

Bieg przerwany z powodu nierównego startu. Za jego utrudnianie ostrzeżenie otrzymał Porsing.

W powtórce na pierwszym łuku zabrakło miejsca dla Polisa, który zanotował upadek. Cała czwórka pojedzie w trzeciej odsłonie tego wyścigu.

Szczepaniak na pierwszym łuku przedarł się na prowadzenie, a następnie musiał bronić się przed atakami Andersena. Przerwa na kosmetykę toru.

Z drugiej strony ekranu (6): Cieślak czaruje i przewiduje

Bieg 6
26
2 : 4
10

Biełousow na pierwszym łuku przy krawężniku minął Holtę. Ten próbował odzyskać prowadzenie, ale Rosjanin dzielnie się bronił przed jego atakami. Defekt na starcie zanotował Malczewski.

Bieg 5
24
5 : 1
6

O losach wyścigu zadecydował start i rozegranie pierwszego łuku.

Bieg 4
19
5 : 1
5

Borowicz na pierwszym kółku atakiem przy krawężniku wyprzedził Andersena. Przerwa na kosmetykę toru.

Warszawa niechętna żużlowi. Projekt toru na Ursynowie zostanie odrzucony

Bieg 3
14
4 : 2
4

Michelsen i Biełousow przez cztery okrążenia stoczyli walkę o dwa punkty. Duńczyk na chwilę wyprzedził Rosjanina, ale ten odzyskał drugą lokatę.

Bieg 2
10
5 : 1
2

Bieg przerwany z powodu nierównego startu. Ostrzeżenie za utrudnianie startu otrzymał Polis.

Malczewski i Polis stoczyli zaciętą walkę o dwa punkty.

Bieg 1
5
5 : 1
1

Ostrowianie wygrali start i pognali do mety po 5 punktów.

16:00 - zawody zostaną rozegrane według II zestawu.

15:55 - trwa prezentacja.

15:48 - na trybunach ponad 3 tysiące widzów. Jest również obecna blisko 100-osobowa grupa fanów z Łodzi.

15:44 - koniec próby toru.

15:34 - trener Marek Cieślak na próbę toru posłał Borowicza i Porsinga.

15:32 - początek próby toru. Ze strony gości udział w niej biorą Jamróg i Klindt.

15:01 - w Ostrowie ciepło i słonecznie. Mecz rozegrany zostanie bez żadnych przeszkód. Składy potwierdzone.

Jak niedzielne mecze typują eksperci SportoweFakty.pl?