Pieszczek zastąpi Walaska, który odczuwa skutki kontuzji. Junior SPAR Falubazu pojedzie na motocyklu Zgardzińskiego.

Bieg bez historii. Pewny triumf Protasiewicza.

Bieg 14
41
3 : 3
37

Hampel najlepiej wyszedł spod taśmy, ale gospodarze minęli go na pierwszym łuku. Na dystansie goście wyprzedzili Okoniewskiego, który w trakcie biegu złapał gumę.

Bieg 13
38
3 : 3
34

Protasiewicz prowadził od startu do mety. Przerwa na równanie toru.

-> Darcy Ward podpisał list intencyjny z KS Toruń

1
Bieg 12
35
3 : 3
31

Bieg przerwany z powodu nierównego startu. W powtórce Gollob wygrał start i pomknął po trzy punkty. Hampel tylko przez chwilę był w stanie zagrozić byłemu mistrzowi świata.

Bieg 11
32
3 : 3
28

Po starcie na podwójne prowadzenie wyszedł Falubaz, ale Buczkowski wszedł między Łoktajewa i Walaska na wyjściu z pierwszego łuku i pomknął po trzy punkty.

Bieg 10
29
3 : 3
25

Protasiewicz na pierwszym łuku przykleił się do bandy i przedarł się na prowadzenie. Pewne zwycięstwo "PePe". Pieszczek daleko z tyłu. Przerwa na kosmetykę toru.

3

Początkowo wydawało się, że gospodarze wyjdą na podwójne prowadzenie. Na pierwszym łuku świetnym manewrem popisał się Protasiewicz, który ściął do krawężnika i zablokował zawodników GKM-u. Skorzystał z tego Łoktajew, który przedarł się na drugą pozycję.

Bieg 8
25
2 : 4
17

Buczkowski przez cały wyścig atakował świetnie dysponowanego Walaska.

Bieg 7
23
3 : 3
13

Bieg bez emocji. Duża przewaga Protasiewicza. Przerwa na kosmetykę toru.

-> GALERIA z podprowdzającymi podczas meczów poprzedniej rundy!

Bieg 6
20
4 : 2
10
Grzegorz Walasek Rezerwa taktyczna za Krzysztof Jabłoński
2

Buczkowski na wyjściu z pierwszego łuku wszedł pod łokieć Walaskowi i przedarł się na prowadzenie. Wykorzystał to Trzensiok, który przeszedł na drugą pozycję, ale na dystansie wyprzedził go Walasek.

Bieg 5
16
3 : 3
8

Gollob przez cztery kółka "siedział" na kole Walaskowi. Zawodnik gospodarzy napędzał się po szerokiej, ale nie zdołał minąć rywala. Okoniewski na drugim łuku przyciął do krawężnika i wyprzedził Hampela.

Bieg 4
13
5 : 1
5

Kapitalny start gospodarzy. Protasiewicz nie był w stanie doścignąć Nowaka, a Buczkowski wygrał z dużą przewagą. Przerwa na równanie toru.

-> Witold Skrzydlewski: Nikomu już nie zaufam. Za rok ja wybiorę zawodników

Bieg 3
8
5 : 1
4

Dobry start Okoniewskiego, do którego szybko dołączył Gollob. Byłego mistrza świata starał się atakować Łoktajew, ale popełnił błąd na ostatnim okrążeniu i stracił dystans do Polaka.

Bieg 1
3
3 : 3
3

Walasek na pierwszym łuku założył wszystkich zawodników. Przez cały wyścig musiał on uważać na ataki Łaguty.

19:26 - koniec prezentacji. Zawody rozegrane zostaną według II zestawu startowego.

19:16 - rozpoczęła się prezentacja. Na trybunach 6 000 kibiców.

19:09 - koniec próby toru.

19:00 - początek próby toru. Udział w niej biorą Walasek, Hampel, Buczkowski i Okoniewski.

18:48 - na trybunach około 3 000 kibiców. Obie ekipy mają za sobą obchód toru.

18:13 - składy potwierdzone. W składzie gospodarzy doszło do jednej zmiany: za Pavlicia pojedzie Jeleniewski.

18:06 - w Grudziądzu piękna i słoneczna pogoda. Mecz powinien się odbyć bez żadnych przeszkód.

Jak czwartkowe mecze typują eksperci SportoweFakty.pl?