5 : 1
32
Edward Mazur Taśma Jason Doyle
0

Doyle dotknął taśmy i został wykluczony z powtórki. Pewne zwycięstwo gospodarzy. Wynik dwumeczu: 97:83.

Bieg 14
41
3 : 3
31
Edward Mazur Rezerwa zwykła za Tomasz Chrzanowski
0

Świetny start Puszakowskiego, który zwyciężył z dużą przewagą. Wynik dwumeczu: 92:82.

Bieg 13
38
4 : 2
28
Mads Korneliussen Rezerwa taktyczna za Mariusz Puszakowski
0

Doyle na pierwszym łuku jadąc po szerokiej minął Nichollsa. Pewny triumf Larsena. Wynik dwumeczu: 89:79. Przerwa na kosmetykę toru.

PGE Marma Rzeszów wywalczyła awans do ENEA Ekstraligi

-> Chcesz sprawdzić swoją wiedzę żużlową? Polecamy nasze quizy żużlowe - do wyboru trzy poziomy trudności!

Bieg 12
34
4 : 2
26

Ljung na pierwszym wirażu wyprzedził Mazura i pognał do mety po trzy punkty. Jamróg do końca atakował Sówkę. Wynik dwumeczu: 85:77.

Bieg 11
30
2 : 4
24

Ogromne szczęście Orła Łódź! Gospodarze lepiej wyszli spod taśmy i pewnie jechali na podwójnym prowadzeniu przez trzy i pół okrążenia. Na ostatnim łuku defekt motocykla na prowadzeniu zanotował Kuciapa, a Korneliussen na ostatnich metrach wyprzedził Miesiąca. Kuciapa dojechał do mety na końcu stawki. Wynik dwumeczu: 81:75.

Bieg 9
28
4 : 2
20

Larsen powtórzym manewr Doyle'a z poprzedniego biegu i odniósł pewne zwycięstwo. Bieg bez emocji. Wynik dwumeczu: 74:70.

Bieg 8
24
2 : 4
18
Jason Doyle Rezerwa taktyczna za Jakub Jamróg
3

Świetny start Doyle'a. Australijczyk na wejściu w pierwszy łuk założył się na rywali i pognał do mety po trzy punkty. Chrzanowski na wyjściu z pierwszego łuku ostatniego okrążenia minął Kuciapę, ale ten na następnym łuku odzyskał drugą pozycję. Wynik dwumeczu: 70:68.

Bieg 6
22
3 : 3
14

Korneliussen wykorzystał atut pierwszego pola i jadąc na pierwszym łuku przy krawężniku nie dał sobie odebrać prowadzenia. Następnie Duńczyk powiększał swoją przewagę nad Kuciapą. Po raz kolejny duże odległości pomiędzy zawodnikami. Wynik dwumeczu: 64:62.

Bieg 5
19
5 : 1
11

Tym razem lepiej spod taśmy wyszli gospodarze. Chrzanowski próbował atakować rzeszowian, ale był zbyt wolny. Jamróg daleko w tyle. Wynik dwumeczu: 61:59.

Bieg 4
14
1 : 5
10
Edward Mazur Rezerwa taktyczna za Paweł Wolender
2

Szybka riposta łodzian! Goście wygrali start i do mety nie oddali podwójnego zwycięstwa, a na dystansie powiększali przewagę nad Kuciapą. Ten na trzecim okrążeniu musiał ratować się przed upadkiem, ale opanował motocykl, lecz stracił kolejne kilkanaście metrów do rywali. Przerwa na równanie toru. Wynik dwumeczu: 56:58.

-> W przerwie polecamy naszą galerię z podprowadzającymi!

Bieg 3
13
5 : 1
5

Dobry start Ljunga. Na pierwszym łuku zbyt szeroko pojechali zawodnicy gości, co wykorzystał Nicholls i przedarł się na drugą pozycję. Rzeszowianie nie mieli żadnych problemów z odniesieniem podwójnego triumfu. Wynik dwumeczu: 55:53.

Bieg 2
8
3 : 3
4

Mazur na drugim łuku jadąc przy krawężniku wyprzedził Rempałę. Zawodnik łódzkiego Orła zwyciężył z dużą przewagą. Ogromne odległości pomiędzy zawodnikami. Wynik dwumeczu: 50:52.

Bieg 1
5
5 : 1
1

Świetny start rzeszowian! Na pierwszym okrążeniu Miesiąc obronił się przed atakiem Chrzanowskiego. Larsen zwyciężył z dużą przewagą. Na ostatnim łuku defekt motocykla zanotował Chrzanowski, a na tor upadł Jamróg. Sędzia zawodów punkt zaliczył Jamrogowi, a Chrzanowski został wykluczony. Wynik dwumeczu: 47:49.

13:58 - koniec prezentacji. Na trybunach zasiadło 7500 kibiców.

13:52 - zawody rozegrane zostaną według I zestawu startowego.

13:48 - początek prezentacji.

13:43 - koniec próby toru. Trwa jego kosmetyka.

13:35 - na próbę toru wyjechali Sówka i Miesiąc. Na trybunach około 3 tysięcy kibiców.

13:33 - początek próby toru. Ze strony gości udział w niej biorą Jamróg i Chrzanowski.

13:23 - składy potwierdzone.

12:40 - w Rzeszowie jest ładna, słoneczna pogoda. Temperatura wynosi ok. 15 stopni.

Jak niedzielne typują eksperci SportoweFakty.pl?