Bieg 12
28
3 : 3
38

Rujner na pierwszym łuku przedarł się na czoło stawki i powiększał przewagę nad rywalami. Defekt na starcie Kościucha.

Bieg 11
25
3 : 3
35
Denis Niedzielski Rezerwa zwykła za Karol Ząbik
0

Ułamek po raz kolejny wygrał z dużą przewagą.

Bieg 10
22
3 : 3
32

Okoniewski na drugim łuku wszedł pod łokieć Staszkowi i na dystansie powiększał nad nim przewagę. Defekt na starcie Kościucha. Przerwa na kosmetykę toru.

Najlepsi zawodnicy klubów Enea Ekstraligi pojadą w IM ligi w Tarnowie

Bieg 9
19
1 : 5
29
1

Pewny triumf gości. Defekt Jeleniewskiego na trzecim miejscu.

Bieg 8
18
4 : 2
24

Ułamek był poza zasięgiem rywali. Defekt Frankowa na wyjściu z pierwszego łuku. Zawodnik jechał wówczas na trzeciej pozycji.

Bieg 7
14
1 : 5
22
d

Bieg bez emocji. Defekt Niedzielskiego na ostatnim miejscu. Przerwa na kosmetykę toru.

Chcesz sprawdzić swoją wiedzę żużlową? Polecamy nasze quizy żużlowe - do wyboru trzy poziomy trudności!

Bieg 6
13
3 : 3
17

Buczkowski był blisko wyprzedzenia Ułamka.

Bieg 5
10
3 : 3
14

Nermark i Kościuch stoczyli zaciętą walkę o trzy punkty. Na mecie nieznacznie lepszy był Szwed. Defekt Frankowa na czwartym miejscu.

Bieg 4
7
4 : 2
11

Bezapelacyjny triumf Ułamka. Nowak do końca atakował Trzensioka. Przerwa na kosmetykę toru.

Bieg 3
3
1 : 5
9

Okoniewski przez cztery okrążenia nękał atakami Buczkowskiego. Pewna wygrana Pulczyńskiego.

SportowyBar.pl - śmieszne, emocjonujące i wzruszające momenty sportowe na obrazkach, zdjęciach i filmach.

Bieg 2
2
2 : 4
4

Trzensiok szybko minął Rujnera i wygrał z dużą przewagą. Dolny na dystansie wyprzedził Nowaka.

Bieg 1

Ząbik jadąc na czwartym miejscu zanotował upadek. Wyniki zostały zaliczone po przejechaniu trzech okrążeń.

15:32 - w Grudziądzu słoneczna pogoda. Zawody powinny odbyć się bez żadnych przeszkód. Składy potwierdzone.

Bieg 14

Defekt Dolnego na pierwszym i Frankowa na trzecim miejscu.

Bieg 15

Okoniewski i Buczkowski stoczyli zaciętą walkę o zwycięstwo. Obaj zawodnicy kilka razy zamieniali się pozycjami. Defekt Staszka na ostatnim miejscu.