4 : 2
43
Vaclav Milik Rezerwa zwykła za Michał Szczepaniak
2

Oliver Berntzon tuż przed startem zmuszony był zmienić maszynę. Kolejne, bezapelacyjne zwycięstwo Kai Huckenbeck. Przed przerwą na torze Samo Kukovica i Łukasz Przedpełski.

2

Andriej Kobrin prowadził, jednak popełnił błąd, który wykorzystał Dawid Stachyra.

Bieg 10
17
5 : 1
37

Michał Szczepaniak bezskutecznie atakował Rafała Flegera.

Bieg 9
12
1 : 5
36

Para Kolejarza Opole kompletnie bez szans w starciu z rywalami.

3

Wyścig bez emocji. Marcin Sekula miał problemy z opanowaniem maszyny. Przerwa, a przed nią ponownie wyścig rezerwowych Kolejarza. Ponownie wygrał w nim Kobrin.

Tai Woffinden - fascynująca droga na szczyt. Pierwsza część opowieści Tomasza Lorka

Bieg 7
10
2 : 4
26

Kacper Woryna wyprzedził Christiana Hefenbrocka podczas pierwszego okrążenia. Na razie wstrzymano się z równaniem toru.

Bieg 6
8
1 : 5
22

Stanisław Burza nawiązał walkę z rybniczanami tylko w czasie pierwszego okrążenia.

Bieg 4
7
2 : 4
17

Marcin Bubel nękał atakami Stanisława Burzę. Przed przerwą na torze rezerwowi Kolejarza Opole w osobach Samo Kukovicy, Andrieja Kobrina i Łukasza Przedpełskiego. Zwyciężył Kobrin przed Przedpełskim. Przerwa.

Walkę o mistrzostwo świata czas zacząć!

Bieg 3
5
3 : 3
13

Kai Huckenbeck objął prowadzenie zaraz po starcie i nie oddał go do mety. Zwyciężył ze sporą przewagą.

Bieg 2
2
1 : 5
10

Bezproblemowe podwójne zwycięstwo rybniczan.

Bieg 1
1
1 : 5
5

Roman Chromik skutecznie odpierał ataki pary Kolejarza Opole.

16:00 - Zawodnicy szykują się do wyjazdu na tor.

15:45 - W Opolu panuje piękna i słoneczna pogoda. Temperatura oscyluje w okolicach 18 stopni Celsjusza. Zawody niezagrożone.

Bieg 5
Vaclav Milik Rezerwa zwykła za Roman Chromik
1

Upadek Vaclava Milika w pierwszym łuku. Powtórka w pełnej obsadzie. Do momentu przerwania wyścigu prowadził Kai Huckenbeck. W powtórce ponownie ze sporą przewagą wygrał Huckenbeck. Fleger zanotował defekt motocykla na ostatniej pozycji.

Bieg 11
Vaclav Milik Rezerwa zwykła za Dakota North
3

Roman Chromik zanotował defekt motocykla jadąc na trzecim miejscu podczas trzeciego okrążenia.

Bieg 14

Kacper Woryna przedzierał się z trzeciej pozycji na pierwszą. Z kolei Stanisław Burza spadł na ostatnie miejsce. Ostatecznie Burza do mety nie dojechał.