Bieg 15
27
5 : 1
33

Czaja na drugim łuku szeroko "wywiózł" Jędrzejaka, robiąc tym samym miejsce Walaskowi.

Bieg 14
22
1 : 5
32

Łęgowik do końca atakował Malitowskiego.

0

Suchecki skutecznie bronił się przed atakami Walaska.

Bieg 7
15
3 : 3
15

W pierwszym łuku nikt nie chciał odpuścić, przez co powstało typowe żużlowe "domino". Upadł Patryk Malitowski, który jechał z 4. pola. Zawodnikowi nic się nie stało, powtórka w pełnej obsadzie. W niej Pavlic minął na dystansie Holtę. Przerwa na kosmetykę toru.

Polecamy najnowszy felieton Adama Krużyńskiego, w którym przekonuje dlaczego Marek Cieślak nadal powinien być szkoleniowcem kadry.

Bieg 6
12
3 : 3
12

Pewna wygrana Walaska. Czaja do końca atakował Dolnego.

Bieg 5
9
2 : 4
9

Najlepiej ze startu Jensen, ale popełnił błąd w 1. łuku, co wykorzystał Janowski, który pognał do mety po pewne 3 punkty. Duńczyk nie zdołał odrobić strat do rywali.

Bieg 3
3
3 : 3
3

Na drugim okrążeniu Jensen wyprzedził Jędrzejaka, jednak ten zdołał odbić prowadzenie.

Bieg 1

15:03 - W Częstochowie jest ciepło i słonecznie.

15:52 - Trwają prace na torze.

Składy potwierdzone.

16:03 - Nadal trwają prace na torze, początek zawodów nieco się opóźni.

16:13 - Wciąż trwają prace na prostej startowej.

16:26 - Trwa próba toru.

16:36 - Koniec próby toru w wykonaniu gospodarzy, goście jeszcze się na nim nie pojawili. Ponowne prace nad nawierzchnią.

16:40 - Goście wyjechali na próbę toru.

16:46 - Koniec próby toru w wykonaniu wrocławian. Kolejna kosmetyka toru.

16:50 - Koniec prac na torze. Za chwilę początek zawodów.

Holta najlepiej ze startu. Szombierski na drugim okrążeniu wyprzedził Sucheckiego, a później przeszedł na prowadzenie.

nc+ z prawami do transmisji z ENEA Ekstraligi także na sezon 2016?

Bieg 2

Czaja upadł w pierwszym łuku. Zawodnik szybko wstał, jest zdolny do dalszej jazdy. Powtórka w pełnej obsadzie. Czaja nieskutecznie atakował Malitowskiego. Defekt Trzensioka na 4. pozycji.

Bieg 9

Defekt Holty na trzeciej pozycji. Pewna wygrana Szombierskiego.

Bieg 10
Hubert Łęgowik Rezerwa zwykła za Michael Jepsen Jensen
1

Trzensiok upadł w pierwszym łuku. Jensen, chcąc uniknąć kolizji, próbował go ominąć - przypłacił to jednak uderzeniem w bandę. Bieg przerwany, karetka na torze. Polak wstał o własnych siłach. Duńczyk nadal leży na torze. Jensen wstał o własnych siłach i wrócił do parku maszyn. Trzensiok wykluczony z powtórki. Trwa kosmetyka toru. Łęgowik za Jensena. Duńczyk ma mocno obolałą kość ogonową. W powtórce kolejność ustaliła się tuż po starcie.

Piotr Rusiecki: Baliński? Na tę chwilę raczej rezerwowym

Bieg 13
1

Defekt Pavlica na czwartej pozycji. Pewna wygrana Dolnego. Przerwa na kosmetykę toru.

Szukasz żużlowych materiałów wideo? Zapraszamy na nowo powstały serwis Speedway.TV!